dowolna

Mieszkania umeblowane Bytom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Śródmieście,Bytom

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie położone w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego, w wieżowcu na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 składa się z 2 pokoi, w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Bytom,śląskie

165 000 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,36m zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Spółdzielców. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wyremontowane Mieszkanie znajduje się w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

1 500 zł31 m² 48,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

319 000 zł69 m² 4 623,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nowa niższa cena wyłącznie U nas! Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Bytomia. Mieszkanie generalnym remoncie w 2020roku, w kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

335 000 zł47 m² 7 141,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 4 Piętro Balkon Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Łużyckiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stroszek,Bytom

1 300 zł51 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przedstawiamy ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,15 m , zlokalizowanego na granicy Bytom-Stroszek / Radzionków przy ul. Modrzewiowej 43. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

195 000 zł34 m² 5 789,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**bytom - Stroszek ul. Szymały - I piętro - balkon ** Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 33,68 m z dodatkową, przynależną piwnicą (3,74 m ). Lokal obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

279 000 zł99 m² 2 820,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja Oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 98,91 m , położone na 1. piętrze oficyny zadbanej kamienicy przy ul. Wrocławskiej 5 - w samym centrum Bytomia, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rodła

Śródmieście,Bytom

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie w centrum Bytomia w okolicy Placu Rodła, położone w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Stroszek,Bytom

279 000 zł53 m² 5 295,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To miejsce czeka na kogoś, kto zapisze na nowo jego historię. Na kogoś, kto szuka przestrzeni nie tylko do życia, ale i do tworzenia codzienności - spokojnej, wygodnej, zakorzenionej w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do zamieszkania, w ładnej okolicy, blisko terenów rekreacyjnych to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Bytom Stroszek , osiedle Na Wzgórzu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miechowice,Bytom

378 500 zł63 m² 5 998,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne rodzinne mieszkanie z balkonem! Miechowice | Bytom ul. Felińskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Bytom,śląskie

1 600 zł31 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

520 000 zł75 m² 6 933 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego i wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia na jednym z najlepszych osiedli w Bytomiu - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M5 W dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

209 000 zł41 m² 5 137,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego własnościowego mieszkania w Bytomiu, przy ul. Krupińskiego, w doskonale skomunikowanej dzielnicy Szombierki. Powierzchnia mieszkania to 40,68 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 042 zł38 m² 27,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Wrocławskiej tuż przy parku. Powierzchnia mieszkania wynosi 38,30m2, mieszkanie jest rozkładowe i składa się z kuchni z oknem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z sercem - Bytom, ul. Olimpijska, tuż przy Parku Kachla Czasem wystarczy jedno miejsce, by codzienność nabrała sensu. Miejsce, w którym poranki witają zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

495 000 zł92 m² 5 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z tradycyjnymi akcentami? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Mieszkanie o powierzchni 86,31 m , które oferuje komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

169 000 zł35 m² 4 791,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Silesia Cztery Kąty prezentuje przestronną kawalerkę na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Świetna opcja pod inwestycję, dla studenta lub młodej rodziny. *** rezerwacja *** Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

255 000 zł51 m² 4 992,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,08m2, położone w samym centrum Bytomia przy ul. Powstańców Warszawskich, na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 17 w Bytomiu - tuż obok malowniczego Parku Kachla Zamieszkaj i od razu poczuj się jak w domu! Szukasz miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prokopa

Rozbark,Bytom

215 000 zł35 m² 6 113 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro wisto Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,17 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

221 000 zł41 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne, 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu Szombierkach, ul. Orzegowska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 38,12 m , położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Bytom

499 000 zł122 m² 4 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze przepięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Chrzanowskiego w Bytomiu spełni Twoje oczekiwania. Na przełomie lat 2021 oraz 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

1 800 zł85 m² 21,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bytom ul. Królowej Jadwigi | 85 m | 3 pokoje | stylowa kamienica | możliwość aranżacji! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m, położone w zadbanej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

355 000 zł76 m² 4 691,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w centrum Bytomia przy ul. Piotra Woźniaka. CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,67 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 900 zł39 m² 48,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, najem okazjonalny na rok z możliwością przedłużenia umowy. Bardzo ciepłe zimą. Posiada łącze sieci Play, które można uruchomić biorąc to na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

335 000 zł68 m² 4 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kup I zamieszkaj 2. Pokojowe mieszkanie W śródmieściu bytomia Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze zabytkowej kamienicy (kamienica od wewnątrz przeszła remont z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

329 900 zł50 m² 6 598 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Wyremontowane i częściowo umeblowane. Świetna lokalizacja i zielona okolica - bytom stroszek mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

165 000 zł31 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Bytomiu- przy ul. Wrocławskiej. CO sprzedajemy? Ustawne mieszkanie o powierzchni 30,80 m2 składające się z: - widnej kuchni, - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

" dom to nie tylko miejsce. to początek. gdzie zapach pierwszej kawy miesza się z ciszą spokojnego poranka" Być może właśnie teraz szukasz nie tylko mieszkania, ale też komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chrobrego 3 Nieruchomość: powierzchnia 33 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) Lokalizacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

1 000 zł38 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 38,15m2 zlokalizowanej w Bytom-Stroszek przy ulicy Tysiąclecia 1C, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Bytom

280 000 zł140 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie położone na 4. piętrze w dobrze skomunikowanej okolicy. Powierzchnia i układ: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dużej przestronniej kuchni i pokoju mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Centrum Bytomia ul. Chełmońskiego. Polecane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

105 000 zł24 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

NA sprzedaż urocza kawalerka Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam niewielkie przytulne mieszkanie, które szuka swojego właściciela. Położone jest na IV pietrze w zabytkowej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Szombierki,Bytom

129 000 zł58 m² 2 212,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Teraz kupisz to mieszkanie W niższej cenie! 129 000 zł zamiast 150 000 zł Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

510 000 zł147 m² 3 479,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! 510 000 zł zamiast 595 000 zł (obowiązuje do 30.09.2025r.) Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m , położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Bytom,śląskie

1 370 zł31 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie na wynajem - ul. Wyczółkowskiego - Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 31,38m2 , usytuowane na I piętrze budynku 4 piętrowego po.