dowolna

Mieszkania Bytom Szombierki

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe świeże Mieszkanie 2-pokojowe 32 m2 z Garderobą, dopiero oddawane po generalnym remoncie do wynajęcia.3 Do wynajęcia od zaraz! Wszystkie instalacje i całe wyposażenie nowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Szombierki,Bytom

149 000 zł34 m² 4 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy urokliwe mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w topowej dzielnicy Bytomia - Szombierkach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przytulnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

149 000 zł38 m² 3 915,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - bytom szombierki - blisko parku fazaniec to jest oferta dla ciebie! zainwestuj W swoje M! Ofertą jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 38,05 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bytomiu? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastrukturą dostępną w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

171 000 zł59 m² 2 917,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Wyzwolenia 109/1 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

234 900 zł45 m² 5 220 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecam wyjątkowa oferta Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 45m2, zlokalizowanego w pożądanej lokalizacji Bytom Szombierki Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

1 390 zł26 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe świeże Mieszkanie 2-pokojowe 26,5 m2 dopiero oddawane po generalnym remoncie do wynajęcia.4 Do wynajęcia wkrótce od kwietnia 2023 Wszystkie instalacje i całe wyposażenie nowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe świeże Mieszkanie 2-pokojowe 32 m2 dopiero oddawane po generalnym remoncie do wynajęcia.3 Do wynajęcia wkrótce od kwietnia 2023 Wszystkie instalacje i całe wyposażenie nowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzien dobry. Do sprzedania posiadam mieszkanie dwupokojowe z odrębna kuchnia i łazienką. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane od podstaw. Nowe wszystkie instalacje, na ścianach gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

210 000 zł36 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Mam dla Ciebie propozycje kupna mieszkania po całkowitym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko, tak wszystko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Szombierki przy ulicy Wyzwolenia. Lokal mieszkalny o powierzchni 64 m usytuowany jest na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Szombierki,Bytom

219 000 zł40 m² 5 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,50m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

155 000 zł47 m² 3 283,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- tylko u Nas - Bytom Szombierki ul. Podhalańska - balkon Przedstawiam Państwu rewelacyjnie zlokalizowaną nieruchomość w 4 piętrowym budynku po termomodernizacji, położoną na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - bytom masz pomysł na swoje M4 - to jest oferta dla ciebie! Ofertą jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 53 m2. Mieszkanie to: 3 pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Szombierki,Bytom

229 000 zł45 m² 5 141,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem oraz umeblowaniem! *** rewelacyjne mieszkanie do wejścia **** Mieszkanie typu "powiesić kapelusz i zostać na zawsze". *** Bytom - Szombierki - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - bytom masz pomysł na swoje M3 - to jest oferta dla ciebie! okazja cenowa! bez negocjacji Jest to mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku o pow. użytkowej 40 m2. Mieszkanie to: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego Mieszkania w Topowej dzielnicy Bytomia Szombierki? Gdzie zamieszkasz w komfortowym mieszkaniu po remoncie? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

137 000 zł36 m² 3 805,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 Pokojowe Szombierki Do Odświeżenia Szukasz przestronnego Mieszkania w z szybkim dojazdem do Katowic w rozsądnych pieniądzach ? Gdzie Wprowadzisz się i zaczniesz remontować po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

179 900 zł47 m² 3 810,63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Szombierki,Bytom

239 900 zł45 m² 5 386,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

200 000 zł45 m² 4 414,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (45,31m2) w spokojnej dzielnicy Szombierki przy ul.Wyzwolenia Składające się z ustawnych pokoi: - 1-ego dużego salonu (15,4m2) - 2-ego pokoju (13,23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Mieszkanie na wysokim standardzie do wynajęcia **** balkon *** Tylko u Nas znajdziecie Państwo ofertę wynajmu mieszkania o wyższym standardzie! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Szombierki,Bytom

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Grzegorza Fitelberga o powierzchni 35,00 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

214 999 zł46 m² 4 625,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni klienci , informuję , że w dniach 15-20.09.2022 przebywam na urlopie. W tym okresie zastępuje mnie Pani Ania. Dziękuję za zrozumienie. -> 3 pokojowe , bardzo jasne - rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

224 000 zł43 m² 5 209,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji w dzielnicy Szombierki. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

249 000 zł58 m² 4 260,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58,44 m2 w Bytomiu - Szombierki. Nieruchomość usytuowana na parterze, 4 - piętrowego ocieplonego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

254 990 zł48 m² 5 279,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal bez nakładów finansowych od zaraz! okazja! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Szombierki,Bytom

399 000 zł71 m² 5 603,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w bloku po termomodernizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy Bytom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

249 900 zł45 m² 5 610,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** rewelacyjne mieszkanie do wejścia **** Mieszkanie typu "powiesić kapelusz i zostać na zawsze". *** Bytom - Szombierki - 2 pokoje - po remoncie z pełnym wyposażeniem! *** Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

190 000 zł47 m² 4 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie z balkonem, które znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, zbudowanym w 1980 roku mieszczącym się w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

239 999 zł46 m² 5 163,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni klienci w dniach 07.07-18.07.22 przebywam na urlopie. Ofertą w tym czasie opiekuje się Ania. -> 3 pokojowe , bardzo jasne - rozkładowe - klimatyczne mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie 2 pokojowe położone w Bytomiu Szombierkach, w wieżowcu na 3 piętrze, przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Szombierki,Bytom

191 000 zł38 m² 5 027,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest wyremontowane gotowe do zamieszkania dwu pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Mieszkanie: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

252 000 zł58 m² 4 343,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Przedmiotem oferty jest wyremontowane gotowe do zamieszkania trzy pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Mieszkanie: -oddzielna kuchnia z oknem -przestronny salon -sypialnia mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szombierki,Bytom

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy Mamy Państwu do zaoferowania na wynajem mieszkanie jedopokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w Szombierkach. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

249 000 zł58 m² 4 260,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

89 000 zł31 m² 2 883,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Wyzwolenia 105/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

228 000 zł56 m² 4 093,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna propozycja dla rodzin, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy, w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kupujacy nie płaci prowizji! Oferujemy na sprzedaż ciekawe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w Bytomiu osiedle Szombierki. Wejście do bloku zabezpieczone domofonem. Budynek po termomodernizacji =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

199 999 zł50 m² 4 040,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie (pełna własność z gruntem) po remoncie w super lokalizacji Bytom Szombierki ul.Krupińskiego Mieszkanie jest po remoncie: -wymieniona instalacja elektryczna -wymieniona.