dowolna

Mieszkania Bytom Szombierki

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

135 000 zł46 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Bytomiu, dzielnicy Szombierki. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku. Budynek świeżo ocieplony, nowa elewacja. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

108 000 zł47 m² 2 298,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna oferta dostępna jest na naszej stronie oraz na /tynscy M4 Bytom Szombierki ul. Krupińskiego. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym budynku na Ip,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

53 000 zł26 m² 2 054,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna oferta dostępna jest na naszej firmowej stronie , /tynscy. Do sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 25,80m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godulska

Szombierki,Bytom

139 000 zł56 m² 2 471,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy Do sprzedaży jest mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni 56,25m2. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

115 000 zł41 m² 2 797,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna foto-oferta dostępna jest na naszej firmowej stronie , /tynscy Skorzystaj z dużej dopłaty rządowej przy zakupie tego mieszkania - o szczegóły MDM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godulska

Szombierki,Bytom

900 zł54 m² 16,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie ,niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanną. Mieszkanie z kompletnym umeblowaniem i pełnym wyposażeniem. Ogrzewanie centralne, ciepła woda z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

130 000 zł46 m² 2 835,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu mieszkanie z tanim czynszem miesięcznym (230zł za 45,85m2) w bardzo dobrym stanie, mieszkanie położone jest na iip w niskim bloku, okna pcv, na podłogach kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

130 000 zł47 m² 2 754,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy Do sprzedania jest mieszkanie położone przy ul. Podhalańskiej w Szombierkach. To zadbane rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

99 000 zł36 m² 2 713,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w wieżowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Nieruchomość posiada 61 m kw. i składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

130 000 zł45 m² 2 908,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bloku przy ul. Adolfa Piątka w Bytomiu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

97 000 zł41 m² 2 346,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy Przytulne M3 z balkonem po remoncie z co miejskim. Mieszkanie położone jest w Szombierkach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

109 000 zł50 m² 2 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m kw. w Bytomiu Szombierkach. W pokojach położone są panele podłogowe, w przedpokoju, łazience i kuchni kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

70 000 zł27 m² 2 566,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy Umeblowane M2 o pow. 27,27m2 z co. Mieszkanie M2 o powierzchni 27,27 m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

113 000 zł46 m² 2 435,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m kw. położone w Bytomiu Szombierkach. W pokojach i przedpokoju położone są panele podłogowe. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna oferta dostępna jest na naszej prywatnej stronie , /tynscy M3 Bytom, grota Roweckiego. Do sprzedaży proponuję ładne zadbane mieszkanie o pow. 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

128 000 zł47 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Bytomiu Szombierkach. Lokal posiada 47,2 m kw. powierzchni i składa się z 2 odrębnych pokoi, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

103 000 zł48 m² 2 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m kw. w Bytomiu Szombierkach. Lokal składa się z dużego salonu, 2 mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki i kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Bytomiu Szombierkach. Nieruchomość posiada 48 m kw. powierzchni i składa się z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

130 000 zł51 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne słoneczne mieszkanie, w obrym stanie w Szombierkach, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. ~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

104 000 zł57 m² 1 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m kw. W pokojach znajdują się panele, w przedpokoju i kuchni kafelki. Kuchnia duża, lecz wymagająca remontu. To samo tyczy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu Szombierkach. Lokal posiada 60 m kw. powierzchni i składa się z 3 niezależnych pokoi, ustawnego przedpokoju, łazienki i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna oferta dostępna jest na naszej prywatnej stronie , /tynscy M3 Bytom, grota Roweckiego. Do wynajęcia proponuję mieszkanie o pow. 37m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

158 000 zł66 m² 2 383,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Lokal posiada 66,3 m kw. i składa się z przedpokoju, 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

60 000 zł30 m² 1 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka szombierki ~polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie po remoncie. Mieszkanie do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

79 000 zł45 m² 1 767,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Szombierkach. Blok wokół zieleni. Okna pcv. Balkon. Ogrzewanie centralne z sieci. Mieszkanie do remontu. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

135 000 zł46 m² 2 906,98 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

60 000 zł37 m² 1 621,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m kw. w Bytomiu Szombierkach. Lokal składa się z sypialni, przejściowego salonu, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

111 000 zł38 m² 2 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu wyremontowane mieszkanie w Bytomiu dzielnicy Szombierki. Blok czysty i zadbany, po termoizolacji, wejście zabezpieczone domofonem. Nieruchomość o powierzchni 38m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

820 zł38 m² 21,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie umeblowane. Łazienka z wanną, wykafelkowana. Centralne ogrzewanie z sieci. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bytom szombierki 3 ustawne pokoje Z balkonem~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, ciepłe, ustawne mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku o 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

77 000 zł46 m² 1 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie składające ie z przechodniego salonu, który w naturalny sposób dzieli się na część jadalną oraz strefę wypoczynku zlokalizowaną pod oknem. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

115 000 zł37 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanko. Nieruchomość po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2012 roku. Podczas remontu wymienione zostały wszystkie instalacje, wstawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

86 000 zł39 m² 2 205,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-