dowolna

Mieszkania Bytom Śródmieście

185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

1 300 zł29 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Śródmieście,Bytom

1 500 zł48 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o świetnym układzie, dające doskonałą bazę do komfortowego życia. Wnętrze stwarza świetne możliwości aranżacyjne, pozwalając na stworzenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

179 000 zł40 m² 4 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Woźniaka | 2 pokoje | 40,41 m | balkon | piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam ofertę sprzedaży dochodowego lokalu generującego gwarantowany roczny przychód w kwocie 43.000zł, lokal w ścisłym Centrum Bytomia przy ul Piłsudskiego. Lokal został zaadoptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Akademicki

Śródmieście,Bytom

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w sercu Bytomia, na Placu Akademickim. Cena ofertowa wynosi 295 000 pln, co daje cenę 5 360 pln za metr kwadratowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Katowickiej 62a - ścisłe centrum miasta. Nieruchomość: powierzchnia 31 m . 3. piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: świetne położenie w samym centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

940 zł20 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

180 000 zł49 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

205 000 zł26 m² 8 014,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,58m, położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy centrum Bytomia przy ulicy Piekarskiej 52. Lokal składa sie pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-30! Do wynajęcia funkcjonalna studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

2 100 zł96 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Mieszkanie składa się z dużej kuchni z oknem, salonu z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona oraz umeblowana duża kawalerka do wynajęcia! Wejdź i mieszkaj! Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę dużej kawalerki do wynajęcia. Opisywana nieruchomość o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Mickiewicza, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: kawalerka ma powierzchnię 33 m2. W galerii znajduje się rzut mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

1 050 zł24 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, funkcjonalna kawalerka przy ul Reja 3 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

440 000 zł87 m² 5 038,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w samym centrum miasta, a jednocześnie cenisz sobie sąsiedztwo zieleni i rekreacji - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

180 000 zł26 m² 6 872,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26.19m, położona na 3 piętrze kameralnej kamienicy centrum Bytomia przy ulicy Piekarskiej 52. Lokal składa sie pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

250 000 zł57 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. W mieszkaniu trwają ostatnie prace kosmetyczno/remontowe - lokal jest po remoncie. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

1 490 zł27 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym, przyjazne dla zwierząt, położone w kamienicy w śródmieściu Bytomia przy ulicy Piekarskiej 52. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademicki

Śródmieście,Bytom

290 000 zł78 m² 3 720,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferta do sprzedaży wyłącznie w naszym biurze - zapraszamy na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie które znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy Pl. Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

230 000 zł51 m² 4 481,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu Bytomia, przy ul. Dworcowej. CO sprzedajemy ? Przestronne mieszkanie o powierzchni 50,32 m , usytuowane na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Śródmieście,Bytom

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1887

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzech mieszkań zlokalizowanych w oficynie kamienicy w centrum Bytomia, w odległości ok. 500 m od Rynku oraz ch Agora. Lokale różnią się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

385 000 zł104 m² 3 692,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Bytomiu zielonej i spokojnej części dzielnicy Śródmieście, przy ul. Aleja Legionów. CO sprzedajemy ? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 490 zł34 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa nowoczesne 2-pokojowe mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Bytomia przy ul. Mickiewicza. To świeżo wyremontowane mieszkania czekają na swoich pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane w Bytomiu Śródmieściu przy ulicy Strzelców Bytomskich. Usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku (po termoizoloacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

199 000 zł43 m² 4 670,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze budynku w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego co sprzedajemy ? Lokal o powierzchni 42,61 m2, składający z się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie blisko centrum katowic + parking gratis! Do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m w kamienicy po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gallusa

Śródmieście,Bytom

270 000 zł63 m² 4 268,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu ,ul,Gallusa, na II piętrze, 10 min pieszo do Rynku. Jest ono po generalnym remoncie , okna, instalacje , łazienka,podłogi. Dobrze skomunikowene ,przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul Orląt Lwowskich przy Pl. Słowiańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Bytom

365 000 zł80 m² 4 590,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz przestronnego, trzypokojowego mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Śródmieście,Bytom

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego mieszkania z ogrodem w centrum Bytomia do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Śródmieście,Bytom

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Kamienica. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

269 000 zł47 m² 5 676,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,39 m , położone przy ul. Wrocławskiej 39 w Bytomiu, na 4. piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

1 160 zł38 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 20. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. 1 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Towarowa

Śródmieście,Bytom

98 000 zł37 m² 2 618,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka z możliwością wydzielenia drugiego pokoju, znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademicki

Śródmieście,Bytom

332 000 zł78 m² 4 259,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 650 zł29 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wisto oferuje do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta- ul. Powstańców Warszawskich 62. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

154 900 zł39 m² 3 951,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Mieszkanie własnościowe Bez obciążeń na księdze Bez wpisów do hipoteki Bez wad prawnych, bez długów Cena do Negocjacji lokalizacja - Bytom, ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

165 000 zł56 m² 2 940,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej, spokojnej okolicy, do zaaranżowania według własnego pomysłu, projektu, to proponujemy Ci właśnie to mieszkanie. Zaproponuj cenę , zrób remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głowackiego

Śródmieście,Bytom

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Głowackiego 2. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Piętro 2 Ogrzewanie miejskie. Przeznaczona dla 1-2 osób Zewnętrzne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

135 000 zł38 m² 3 551,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 38 m2 położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku posadowionego w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij