dowolna

Mieszkania Bytom Śródmieście

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Akademickim 750m od rynku w Bytomiu najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 58 m2 Gotowe do zamieszkania Kameralny budynek Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł138,47 m² 3 163,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe (140 m ) Z ogromnym potencjałem Szukasz wyjątkowej, potężnej przestrzeni z przemyślanym układem, którą urządzisz dokładnie tak, jak marzysz? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów i stresu? To mieszkanie przy ul. Katowickiej 8 w Bytomiu spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Olimpijska, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, przy ulicy Olimpijskiej 21. Mieszkanie o powierzchni 50,34 m2, składa się salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 900 zł69 m² 4 346,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Są takie mieszkania, w których zawsze pachnie czymś dobrym. I to jest właśnie jedno z nich - wyjątkowe - inne niż wszystkie Tu naprawdę łatwo wyobrazić sobie życie, ale nie to.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,67 m² 4 481,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83,06 m² 4 803,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m bez skosów Oferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł28,51 m² 4 209,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: pokoju, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł150 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie po remoncie - 150 m , 1. piętro, garaż w cenie! Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 150 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,27 m² 6 194,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Opiekun ofertywojciech zającpośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu Centrum (ul. Piekarska, blisko Agory). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: salon z sypialnią, garderoba, kuchnia, łazienka. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł41,39 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, na I piętrze przy ul. Rajskiej o pow. 42m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi -dużej widnej kuchni -przedpokoju -łazienki z wc -(do mieszkania przynależy piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne, przestronne mieszkanie w Bytomiu. Dobrze skomunikowane z całą aglomeracją Śląska. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,17 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł215,54 m² 2 737,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 215,54 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Bytomia. Część mieszkalna ok. 75 m -obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97 m² 3 082,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje + spiżarnia | Do generalnego remontu z potencjałem! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy Bytomia w mieszkaniu na twoich zasadach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł56,68 m² 2 468,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 56,68 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: budynek ocieplony – co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania proponuje mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przejściowy) z kuchnią z oknem, łazienką z wc oraz przedpokoju przy Pl. Wojska Polskiego w Bytomiu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł31,15 m² 3 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Proponuje sprzedaż mieszkania do remontu w Bytomiu przy ul. Alei Legionów dwupokojowego o powierzchni 48m2, znajdującego się na drugim piętrze, ogrzewanie gazowe, woda ciepła z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,40 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, z bardzo niskim czynszem i pełnym wyposażeniem w cenie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,62 m² 6 707,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54,10 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Śródmieście,Bytom

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Piekarskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy centymetr został mądrze zaplanowany? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w sercu Bytomia, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

189 000 zł43,05 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 43,05 m2 - Bytom, ul. Powstańców Warszawskich Świeżo wyremontowana kamienica | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

548 885 zł258,10 m² 2 126,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o wysokim standardzie, przez wiele lat funkcjonujący jako kancelaria adwokacka. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,76 m² 6 233,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 44,76.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł87,85 m² 5 919,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w okolicy Szkoły Muzycznej, opery Śląskiej oraz Szkoły Baletowej. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w najlepszej lokalizacji Bytomia w mieszkaniu po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w Bytomiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,19 m² 5 706,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane w sercu Bytomia, oferuje doskonały standard. Najważniejsze atuty: nowoczesne wnętrze: przestronna kuchnia z nowoczesną.