dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł121 m² 991,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe ustawne mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy.~Mieszkanie składa się z 4 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

115 000 zł56 m² 2 039,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~~ładne wyremontowane mieszkanie.~~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~~Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

104 000 zł38 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~~do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Dymitrów położone na tym wysokim parterze w bloku 4 piętrowym.~W skład mieszknia wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

137 000 zł51 m² 2 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~ustawne dwa pokoje ~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 1 wszym piętrze w bloku w 4 piętrowym.~W skład mieszkania wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

110 000 zł46 m² 2 375,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

87 000 zł35 m² 2 485,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka w super lokalizacji, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z jasnego przestronnego pokoju, kuchni oraz łazienki z wanną. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

70 000 zł38 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży słoneczne i rozkładowe mieszkanie jednopokojowe, położone na trzecim piętrze w niskim bloku (ocieplonym) zamykanym domofonem. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne dwa pokoje. ~W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 3 cim piętrze w bloku w wysokiej zabudowie.~W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

138 000 zł52 m² 2 653,85 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

119 500 zł51 m² 2 343,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne ładne słoneczne dwa pokoje ~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 7 mym piętrze w bloku w 7 piętrowym.~W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w bloku wielorodzinnym w centrum Bytomia ok Przemysłowej. ~W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Miechowice,Bytom

177 000 zł73 m² 2 424,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy!~~stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

129 900 zł51 m² 2 547,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe! jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w w bbloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

135 000 zł63 m² 2 139,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy!~ustawne 3 pokoje.~W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach usytuowane na wysokim parterze piętrze w bloku w 10 piętrowym.~W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Szombierki,Bytom

60 000 zł30 m² 1 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka szombierki ~polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie po remoncie. Mieszkanie do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje O pow.44 M2 Z BALKONEM NA PARTERZE IV PIETROWEGO BLOKU OCIEPLONEGO. Lazienka Z wc, ciepla woda Z junkersa vaillant- jak wszedzie na osiedlu,piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

115 000 zł47 m² 2 435,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ~~do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,21 m kw, mieszczące się w Bytomiu - dzielnicy Szombierki. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

86 000 zł35 m² 2 457,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~cena do negocjacji!~polecamy wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z dwiema przynależnymi piwnicami (17m2). ~Lokal położony na wysokim parterze wyremontowanego w 2011 roku domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Szombierki,Bytom

75 000 zł80 m² 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie 80m2 na Parterze po lewej stronie, okna na ulice i podworko. Ogrzewane peicami weglowymi, mozliwosc podlaczenia gazu(instalacja gazowa na korytarzu) Remont generalny w 2007 roku, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 8 mym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~~oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu osiedle Arki Bożka.~~Mieszkanie ustawne, słoneczne usytuowane na 3 cim piętrze w bloku 4 piętrowym.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

100 000 zł57 m² 1 754,39 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 9 tym piętrze w bloku 9 piętrowym w miechowicach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

92 000 zł42 m² 2 190,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

87 000 zł47 m² 1 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~cena do negocjacji!~do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Dymitrów położone na tym 3 cim piętrze w bloku 4 piętrowym.~W skład mieszknia wchodzą: 2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ppolecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu-Miechowicach - powierzchnai 63m.~Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie, po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bytomia, blisko parku. Mieszkanie ma pow. 45 m2 , składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

56 000 zł41 m² 1 374,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni, spiżarki, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej powierzchni 40,75m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

145 000 zł97 m² 1 487,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Batorego. Mieszkania do remontu. Bardzo ładny układ pomieszczeń. Na podłogach w pokojach deski. Dwa balkony. W mieszkaniu było ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Bytom,śląskie

55 000 zł32 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie położone w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Szkolnej w budynku po termomodernizacji składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

110 000 zł47 m² 2 331,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pok. (jeden pokój przechodni), z widną kuchnią, łazienką z wc, przedpokojem, o łącznej powierzchni 47,18 m2, położone na 5p. dziesięciopiętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 000 zł79 m² 2 518,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie zlokalizowane w centrum Bytomia blisko nowej inwestycji Agory. Mieszknaie składa się z dwóch pokoi które są dostepne z przedpokoju z którego wchodzimy równierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

195 000 zł106 m² 1 839,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się w Bytomiu, w centrum przy ulicy Grottgera , w kamienicy, 1 piętro. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: 2 niezależne, 1 pokój przechodni z drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

72 900 zł48 m² 1 521,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,9 m2, położone na parterze w wieżowcu w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przechodni), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

315 000 zł112 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum bytomia! Do sprzedania trzypokojowe (duży salon, sypialnia, pokój kąpielowy z wc), zadbane, przestronne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligęzy

Bytom,śląskie

125 000 zł90 m² 1 394,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji, na drugim piętrze w kamienicy. Dwa duże pokoje, jeden malutki, duża, widna kuchnia ze spiżarką. Do każdego pomieszczenia oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

135 000 zł73 m² 1 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji. Pierwsze piętro w kamienicy. Ładny układ. Do każdego pomieszczenia osobne wejście. Ogrzewanie centralne gazowe. Na podłogach w pokojach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

324 000 zł120 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie składające się z pięciu pokoi o powierzchniach 19m2, 21m2, 29m2, 23m2 i 11m2 oraz łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie piecowe. Kamienica zadbana,.