dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

445 ogłoszeń

53 000 zł34,62 m² 1 530,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 788/10.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - ul. Olimpijska - poszukiwana lokalizacja - 2 pokoje - balkon - po remoncie *** Bytom, ul. Olimpijska - adres, który nie wymaga rekomendacji. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od Parku Kachla -.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł96,58 m² 5 156,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania proponuje mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przejściowy) z kuchnią z oknem, łazienką z wc oraz przedpokoju przy Pl. Wojska Polskiego w Bytomiu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,76 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Rozbark. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

219 900 zł44 m² 4 997,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaz ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu - Śródmieście. Mieszkanie słoneczne ustawne, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł57,90 m² 3 955,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwuczęściowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,9 m2 w ścisłym centrum Bytomia. Oba mieszkania sukcesywnie wynajmowały się przez ostatnie lata dając 10% roi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,02 m² 5 635,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanej Kamienicy w Bytomiu Centrum przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie Z oknem balkonowym Z wyjściem na ogródek, który.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł56,11 m² 1 461,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 621/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł34,31 m² 4 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub jako inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł53,67 m² 1 770,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 248/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł37,40 m² 4 278,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*We speak English Na sprzedaż: przestronna kawalerka, 38m w doskonale skomunikowanej części Bytomia. *Istnieje możliwość wynajmu mieszkania* Nieruchomość znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: budynek ocieplony – co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25,80 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - oś Arki Bożka - ul. Chorzowska. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku po generalym remoncie. Charakterystyka nieruchomości: - pokój dzienny - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,91 m² 7 684,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł51,41 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu duże, 3-pokojowe wykończone, wyremontowane, gotowe mieszkanie z centralnym ogrzewaniem, z miejscem postojowym, komórką lokatorską w całkowicie zrewitalizowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł63,80 m² 4 858,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł34,10 m² 6 448,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W doskonale skomunikowanej lokalizacji nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Rozbark przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52,50 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,36 m² 4 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł37,15 m² 1 830,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 167/10.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł56,19 m² 1 421,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna własność z księgą wieczystą. Na sprzedaż mieszkanie 56,19 m2 do generalnego remontu znajduje się na I piętrze w kamienicy w dzielnicy Bobrek przy ul. Czajkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł39,30 m² 2 137,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 5/1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bytom Śródmieście ul. Wrocławska 35 m2 / 1 pokój + balkon! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne i ustawne , 1 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł73,20 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 73,20 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł45 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zatrzymaj się, poczuj emocje, spełnij marzenia Są przestrzenie, które się ogląda i są takie, które się czuje. Tutaj światło sunie po jasnych podłogach jak jedwab, miękkie tkaniny.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39,86 m² 1 404,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 103/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł30,05 m² 2 529,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 307 o powierzchni 30,05 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Mikołaja Reja 10 wraz z udziałem wynoszącym 99/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia. Lokalizacja: znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97 m² 3 082,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje + spiżarnia | Do generalnego remontu z potencjałem! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy Bytomia w mieszkaniu na twoich zasadach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł49,33 m² 1 337,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 49,33 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 478/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

144 999 zł35,15 m² 4 125,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe - Bytom, ul. Św. Marka - parter, 35,15 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,15 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Św. Marka.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł35,69 m² 1 849,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 160/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł50,98 m² 5 392,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu, o powierzchni 51 m2, usytuowane na ostatnim piętrze efektownie odnowionej kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł33,56 m² 1 549,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 66/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł49,80 m² 4 518,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Łagiewniki ul. Romanowskiego - 49,8 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Cena do negocjacji! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł73,05 m² 3 628 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 73,05 m2 do własnej aranżacji w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze i oferuje.