dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

190 000 zł62 m² 3 044,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,4 m2 położone w bloku na 2 piętrze, na osiedlu Na Wzgórzu. Składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

137 000 zł51 m² 2 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 2 gim pętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

114 000 zł38 m² 2 963,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ustawne ładne mieszkanie. Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie usytuowane na 3 cim piętrze w bloku 3 piętrowym w dzielnicy Bytomia - Stroszku. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

147 000 zł52 m² 2 806,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe w dobrym stanie, usytuowane na wysokim 2 gim piętrze w bloku/ kamienicy 3 piętrowej w Bytomiu dzielnica Centrum / Dymitrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy ustawne 3 pokojowe mieszkanie. Do sprzedania ustawne słoneczne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w kamienicy / bloku wielorodzinnym w centrum Bytomia. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

99 000 zł59 m² 1 676,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Firma nasza oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji położone w Bytomiu rejon ul. K. Miarki Mieszkanie o powierzchni 59,05 m2, położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Śródmieście,Bytom

108 000 zł51 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bez prowizji od klienta kupującego. Ul. Kossaka. Mieszkanie z balkonem o ciekawym układzie, rozłożone na 2 strony z niezależnymi wejściami do wszystkich pomieszczeń. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

169 000 zł61 m² 2 781,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie o powierzchni 60,75 m2 położone jest na wysokim parterze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

102 000 zł35 m² 2 914,29 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż super mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem, gotowe do zamieszkania. Pokoje wykończone w panelach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[Marber Nieruchomości] Prowizja dla biura nieruchomości jest minimalna! Oferujemy Państwu do kupienia (bądź ew. zamiany na mniejsze - szczegóły w ogłoszeniu) apartament , mieszkanie 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

169 000 zł63 m² 2 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ustawne 3 pokoje. W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku w 4 piętrowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

149 900 zł48 m² 3 122,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, dużego balkonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

138 000 zł52 m² 2 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie po generalnym remoncie - w 2017 r. Do sprzedania ustawne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku o niskiej zabudowie w centrum Bytomia - ok Grabowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

95 000 zł39 m² 2 429,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ustawne 2 pokoje miechowice Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 10 tym piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Bytom,śląskie

89 000 zł43 m² 2 060,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 43,2 m2,położone w Bytomiu przy ul. Prusa w budynku z windą, na 3 piętrze. Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum, handel, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

95 000 zł43 m² 2 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(Marber Nieruchomości) Prowizja dla biura nieruchomości jest minimalna! Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie " Skrojone na miarę " w Bytomiu Karbiu (krańcowa). Powierzchnia: 43m2 + 6m2 piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

100 000 zł81 m² 1 231,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja 2 pokoje w zadbanej kamienicy, róg Wrocławskiej i Chrzanowskiego, widok na park, ogród zimowy, miejsce parkingowe na zamykanym podwórzu. Prezentujemy do sprzedaży 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

215 000 zł63 m² 3 391,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w zielonym sercu Bytomia przy parku Kachla. Blok ocieplony, zamykany domofonem. Cicha i spokojna okolica, liczne miejsca parkingowe. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasperka

Śródmieście,Bytom

110 000 zł53 m² 2 093,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Duże dwupokojowe mieszkanie blisko centrum i parku miejskiego! Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Szombierki,Bytom

106 000 zł34 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy na sprzedaż w bardzo dobrym stanie wyremontowane mieszkanie 1 - pokojowe usytuowane na 9 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bytom,śląskie

147 000 zł52 m² 2 806,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pozwól, że zaprezentujemy Ci przestronne i przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Bytomia przy ul. Gustawa Morcinka tuż obok parku Kachla, w sąsiedztwie ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

129 000 zł39 m² 3 299,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dla singla lub młodego małżeństwa. Nieruchomość znajduje się w Bytomiu-Miechowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciechowskiego

Stroszek,Bytom

79 000 zł31 m² 2 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży kawalerka z oddzielną dużą kuchnią z oknem. W pokoju zostało wydzielone małe, ciemne pomieszczenie do zagospodarowania na sypialnię lub garderobę. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

250 000 zł151 m² 1 655,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze 3 piętrowej kamienicy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

177 000 zł157 m² 1 125,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena!oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 157m2 , do remontu, w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

117 000 zł44 m² 2 647 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o pow. 44,2 m2 w Bytomiu przy ul. Sokoła. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z: - 2 odrębnych pokoi, - ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

150 000 zł50 m² 2 988,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie słoneczne, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych ustawnych pokoi, dużego balkonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

117 000 zł44 m² 2 647 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

122 000 zł46 m² 2 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne, jasne i przytulne Mieszkanie w Bytomiu Szombierki. Mieszkanie w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze o powierzchni 57,32m2, składające się z 3 pokoi , widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

119 000 zł52 m² 2 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! wyremontowane mieszkanie. Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie usytuowane na 4 tym piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Bytomia - Stroszku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

146 000 zł48 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Do sprzedaży słoneczne mieszkanie susytuowane na 1 wszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych oddzielnych pokoi, kuchni oddzielnej dużej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

95 000 zł40 m² 2 401,42 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z windą i centralnym ogrzewaniem do sprzedaży lub zamiany na większe. Oferujemy do sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Śródmieście,Bytom

200 000 zł184 m² 1 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum Bytomia przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 184 m 2 znajduje się na czwartym piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

180 000 zł112 m² 1 600,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży oferuję bardzo ładne, urokliwe kamieniczne mieszkanie położone w Bytomiu przy ul. Oświęcimskiej na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 112,48 m2 skłąda się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

128 000 zł45 m² 2 825,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje, balkon, widok na tereny zielone, świetna lokalizacja! Prezentujemy do sprzedaży przytulne mieszkanko do własnej aranżacji. co wyróżnia to mieszkanie? - 2 ustawne pokoje - widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkaniel składa się z: 2 pokoi oddzielnych, średniej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Do sprzedaży słoneczne mieszkanie susytuowane na 2 gim piętze w bloku czteropiętrowym. Mieszkaniel składa się z: 3 ustawnych oddzielnych poko (obecnie 2 pokoje)i, kuchni oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

125 000 zł78 m² 1 602,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy do sprzedaży piękne, przestronne mieszkanie. W cenie odrestaurowane drewniane meble! Dla zdecydowanego klienta możliwość poważnej negocjacji ceny! układ mieszkania Sercem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia