dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - bytom, ul. Fałata Z przyjemnością przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Śródmieściu miasta Bytom przy ulicy Fałata. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bytom

Bytom,śląskie

52 000 zł21 m² 2 434,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 190/8. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. WC całościowo wykafelkowane, łazienka wykafelkowana z prysznicem, w przedpokoju zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

199 999 zł56 m² 3 571,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Sprzedam mieszkanie przy ul. Konstytucji. Budynek ocieplony w ładnej okolicy z miejscem parkingowym przy budynku. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56m plus balkon 4m. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w stanie do generalnego remontu w Kamienicy w Centrum Bytomia - ulica Krakowska Lokalizacja - tuż przy wyjeździe z Bytomia w stronę Katowic - róg Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piekarska

Bytom,śląskie

49 000 zł30 m² 1 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania lokal, a właściwie dwa, każdy o powierzchni 30 metrów. Jeden znajduje się na parterze, drugi bezpośrednio nad nim na pierwszej kondygnacji. Do każdego jest osobne niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Bytom

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu ul. Kraszewskiego, 59 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz 7 piwnic ( łącznie 40,74m2). Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olejniczaka

Bytom,śląskie

119 900 zł28 m² 4 312,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka :) Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zakupu mieszkania położonego w cudownej lokalizacji przy ul. Olejniczaka w Bytomiu. Budynek położony jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

189 000 zł48 m² 3 896,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Bytomiu Miechowicach ul. Nowa: - powierzchnia 48,50 m2, - 2 pokoje, łazienka z wc, kuchnia ( w tej chwili otwarta na pokój), przedpokój; - 4 piętro z 4;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

175 000 zł77 m² 2 271,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy ul. Józefczaka , w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

= >3 pokoje = 72m2 = super lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

197 000 zł44 m² 4 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania bez wkładu finansowego z dużym Balkonem? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Rozbark,Bytom

119 990 zł40 m² 2 962,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- tylko U nas - bytom - rozbark - 2 pokoje Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu - Rozbark przy ulicy Siennej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym, komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasperka

Bytom,śląskie

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji, centrum miasta, ale również kilkaset metrów do parku im. Franciszka Kachla, czyli złoty środek : ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

79 000 zł40 m² 1 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 40 metrów do generalnego remontu w Śródmieściu - ulica Mickiewicza. Budynek - 3 piętrowa Kamienica, wyremontowana klatka schodowa, w budynku gaz. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Bytom,śląskie

99 000 zł43 m² 2 302,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie stanowiące pełna własność znajduje się w odrestaurowanej Kamienicy w Bytomiu przy ul. Prusa - na przeciwko Akademickiego Centrum Stomatologii, oraz Bytomskiego Centrum Kultury. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

164 900 zł48 m² 3 471,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta sprzedaży tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo rozkładowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,5 m2 , położony na III piętrze w budynku IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

133 000 zł49 m² 2 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Matejki 49m2 2/3 pokoje Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w Centrum Bytomia przy ulicy Matejki. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stroszek

Stroszek,Bytom

139 900 zł35 m² 3 981,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* **kawalerka*** Stroszek - wyposażona oraz umeblowana kuchnia w cenie! - ogrzewanie miejskie - I piętro - dobra cena! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, położone w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie o ładnym układzie funkcjonalnym oraz w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

155 000 zł40 m² 3 894,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Szombierkach , na najbardziej rozchwytywanym osiedlu.Pomieszczenie rozkładowe, funkcjonalne i przytulne składające się z :- salonu z dużym oknem i balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Bytom,śląskie

170 000 zł51 m² 3 341,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Racjonalizatorów 25/7 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Samotna

Bytom,śląskie

69 000 zł28 m² 2 494,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Samotna 1/17. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków Tarnogórskich

Stroszek,Bytom

260 000 zł65 m² 4 011 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Bytomia - Stroszek ul. Gwarków Tarnogórskich - topowa lokalizacja Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Bytom,śląskie

154 000 zł67 m² 2 293,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w centrum miasta przy ul. Chełmońskiego, w kamienicy na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Bytom,śląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 składające się z:- dużej kuchni z oknem - pokoju dziennego z balkonem - łazienki- przedpokojudo mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

74 000 zł60 m² 1 234,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Armii Krajowej 28/I/2 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Bytom,śląskie

100 000 zł82 m² 1 221,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Rataja 2/9 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Bytom,śląskie

164 999 zł40 m² 4 124,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu na tzw. Knajfeldzie przy ul. Obozowej, na wygodnym, wysokim parterze w trzypiętrowym bloku w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bytom,śląskie

115 000 zł56 m² 2 070,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For sale! na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w dobrej cenie, położone przy ul. Orląt Lwowskich 1b w Bytomiu , składające się z : salonu sypialni dużej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

169 000 zł40 m² 4 180,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Bytomiu Szombierki Zachód. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 40,43 m2 na parterze w bloku 4-piętrowym, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

163 000 zł45 m² 3 627,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na parterze w wieżowcu , na najbardziej rozchwytywanym osiedlu w Bytomiu. Polecamy - własne cztery kąty. Pomieszczenia rozkładowe, funkcjonalne i przytulne składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

225 000 zł89 m² 2 519,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Świetna opcja dla inwestorów. Roczna stopa zwrotu na poziomie 12,5%. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

369 000 zł100 m² 3 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 100,5 m2 znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowej zadbanej Kamienicy i składa się z - kuchni ze spiżarką - 4 pokoi - łazienki z oknem - korytarza Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł36 m² 3 781,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 składające się z: - kuchni wraz z komórką - pokoju dziennego z dużym oknem - łazienki - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

169 999 zł40 m² 4 204,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szombierki, ul. Krupińskiego - 40m 2 - ogrzewanie miiejskie Z sieci Z przyjemnością przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu w Szombierkach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

78 000 zł40 m² 1 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta inwestycyjna lub dla kogoś na start. Mieszkanie na 3 ostatnim piętrze Kamienicy - dodatkowo istnieje możliwość wykupienia od Wspólnoty strychu i powiększenia powierzchni o kolejne 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

129 900 zł34 m² 3 866,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość mieści się w zadbanym bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

239 000 zł114 m² 2 096,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie o pow 114m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w wyremontowanej zabytkowej kamienicy z 1900 roku opis budynku: zabytkowa kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

165 000 zł41 m² 4 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku znajdujące się w Bytomiu, osiedle spokojne wokół mnóstwo zieleni oraz pełna infrastruktura miejska sklepy, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Centrum Nieruchomości "prestige" - bytom, ul. Strzelców bytomskich 4 Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 4. Mieszkanie usytuowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij