dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

439 000 zł135 m² 3 244,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i wyjątkowego mieszkania znajdującego się na 3 piętrze w pięknej kamienicy położonej w centrum Bytomia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

189 000 zł53 m² 3 599,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,51 m2 wraz z piwnicą -w Bytomiu - dzielnica Stroszek, usytuowane na drugim piętrze - dwupiętrowego bloku. Nad mieszkaniem jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

205 999 zł65 m² 3 169,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

# bytom # przemysłowa # Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze w bloku z 1935r, po termomodernizacji przy ul. Przemysłowej w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

209 999 zł38 m² 5 483 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Bytom Miechowice - mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje - balkon **** Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą ofertę na rynku nieruchomości! Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie, bytom - Śródmieście. Stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

174 900 zł40 m² 4 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocławska = blok, III piętro/iv Zapraszam do zakupu mieszkania położonego na III pietrze IV piętrowego bloku po termomodernizacji. Lokal ma powierzchnię 40,10m2 i składa się z : # salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

395 000 zł100 m² 3 950,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zakochaj się i zamieszkaj! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Bytomiu przy ul. Grottgera. To nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Karb,Bytom

170 000 zł45 m² 3 803,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Kliknij na ikonę "wirtualny spacer (ikona znajduje się pod zdjęciami) aby zapoznać się z prezentacją nieruchomości w pełnym wymiarze 3D. Zapraszamy do zakupu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

290 000 zł62 m² 4 700,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 62m2, zlokalizowane w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

252 000 zł43 m² 5 821 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o doskonałej lokalizacji w Bytomiu, w dzielnicy Szombierki. Nieruchomość została niedawno poddana generalnemu remontowi i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karb

Karb,Bytom

215 000 zł131 m² 1 646,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1926

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, mieszczącego się na trzeciej kondygnacji budynku położonego w Bytomiu granicząc z dzielnicą Miechowice. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

180 000 zł39 m² 4 605,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja agencyjnej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,08 m2, zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Podhalańskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

175 000 zł47 m² 3 747,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w atrakcyjnej części Bytomia, przy ulicy Woźniaka. Lokal mieszkalny o pow. 46,70 m2, zlokalizowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miechowice,Bytom

180 000 zł36 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*Rezerwacja* Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom, ul. Reptowska. Sąsiedztwo lasu i luźniejsza zabudowa zapewniają nam ciszę i spokój. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

149 000 zł56 m² 2 678,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,63 m2 do remontu, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Bytomiu w dzielnicy Karb. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

266 000 zł85 m² 3 114,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85,41m mieszczące się w centrum Bytomia przy placu Sikorskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

220 000 zł78 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego Zapraszam do obejrzenia mieszkania w samym centrum Bytomia w odrestaurowanej kamienicy. Wysokie pomieszczenia Duże możliwości adaptacyjne Zadzwoń w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

170 000 zł53 m² 3 213,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko do końca tygodnia oferta W trakcie przygotowania brak prowizji od kupującego Do końca tygodnia możesz obejrzeć mieszkanie przed dniami otwartymi. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

225 000 zł48 m² 4 677,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48,1 m2 po kompleksowym remoncie 7 lat temu, 2 piętro, bytom Stroszek. Układ mieszkania: - osobna kuchnia meblami pod zabudowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Bytomia przy ul.Juliana Fałata. CO sprzedajemy ? Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

175 000 zł73 m² 2 392,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pełne możliwości 3 pokojowe o powierzchni 73,15m2, do generalnego remontu opodal Bytomskiego Rynku! cena do negocjacji! co sprzedajemy ? Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miechowice,Bytom

245 000 zł50 m² 4 890,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, z balkonem, wygodny układ | Miechowice ul. Felińskiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

150 000 zł43 m² 3 457,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zjawiskowe mieszkanie w kamienicy, centrum Bytomia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie instalacji bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

195 000 zł38 m² 5 141,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośrednika! mieszkanie w Bytomiu na zadbanym, zielonym osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

300 000 zł60 m² 5 012,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Niepowtarzalna oferta. Trzypokojowe mieszkanie to gratka w tej okolicy! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olejniczaka

Bytom,śląskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bytom ul. Olejniczaka Z przyjemnością zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w Bytomiu przy ul. Olejniczaka, która jest prawdopodobnie najlepszą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

209 000 zł51 m² 4 090,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,10 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

160 000 zł36 m² 4 441,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy lokal mieszkalny z pięknym balkonem, widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem. Pow. mieszkania to 36,02 m 2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 12,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

276 000 zł65 m² 4 218,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,41m2, po generalnym remoncie do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji Bytom ul. J. Malczewskiego. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

387 500 zł127 m² 3 051,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Batorego Szanowni Państwo na sprzedaż prezentuje się 4 pokojowe mieszkanie położone w pięknym budynku przy ul. Batorego w Bytomiu. Lokalizacja daje nam wszystko czego potrzebujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

199 999 zł46 m² 4 347,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

# miechowice # ul. Felińskiego # Szanowni Państwo Bez owijania w bawełnę, mieszkanie, które proponuję jest przeznaczone do remontu, ale tak pozytywna aura jaka w nim panuje z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowicka

Karb,Bytom

240 000 zł56 m² 4 265,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Duże, trzypokojowe mieszkanie w bloku po termomodernizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

139 000 zł39 m² 3 596 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż - Bytom, szombierki Przedstawiam do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni [podaj powierzchnię mieszkania] położone w doskonałej lokalizacji Bytomia - Szombierkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

279 000 zł105 m² 2 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Duże mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Bytomiu. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie charakteryzujące się sporą przestrzenią wraz z możliwością jej praktycznego zagospodarowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

299 000 zł81 m² 3 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z możliwością wykonania 3 pokoju o powierzchni 81m2, do remontu, w świetnej lokalizacji Bytom ul. Moniuszki na przeciw Opery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Szombierki,Bytom

215 000 zł45 m² 4 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Bytomia - Szombierkach. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogórska

Śródmieście,Bytom

348 000 zł84 m² 4 143 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna wyjątkowa oferta! Szukasz przestronnego 4 Pokojowego Mieszkania w Topowej dzielnicy Bytomia Przy Parku? Gdzie Wprowadzisz się i zamieszkasz od razu? A Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

169 000 zł36 m² 4 719,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do zamieszkania lub odświeżenia według własnej aranżacji o powierzchni 35,81m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

193 999 zł49 m² 3 923,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** oferta na wyłączność **** -> Mieszkanie na sprzedaż - Bytom ul. Olimpijska 5 - balkon / 2 pokoje <- Najlepsza lokalizacja Z ogromną przyjemnością chciałabym zaproponować Państwu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Akacjowa

Śródmieście,Bytom

255 000 zł49 m² 5 174,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania atrakcyjne, zadbane i umeblowane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Oferta polecana dla klientów chcących zamieszkać W wyjątkowo zielonej, a zarazem komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

179 000 zł36 m² 4 995,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwcja! Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie, w Centrum Bytomia. Bardzo dobrze skomunikowane z całą aglomeracją Śląska. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu pełna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij