dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

118 000 zł43 m² 2 744 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne i gustowne mieszkanie 2-pokojowe, pokoje są niezalezne. Okna nowe plastikowe, na popdłogach panele i kafle. Mieszkanie po remoncie, z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

131 000 zł50 m² 2 620 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe. Pokoje duże (pierwszy z balkonem ma pow.ok. 20m2, drugi ok.14m2 ), wejścia niezależne. Kuchnia z zabudową (widoczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie!~gorąco polecamy! ~na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe,słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie,~ciekawie zaaranżowane,usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kilka ostatnich mieszkań bezczynszowych 1- 2- 3 pokojowych o pow. 30 - 60 m2 w cenach : 90 - 150000 zł ( do negocjacji! ) w centrum miasta. Mieszkania są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Karb,Bytom

89 990 zł38 m² 2 368,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! cena do negocjacji!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Cena zawiera zabudowe kuchenną,zabudowaną szafe Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

118 000 zł47 m² 2 510,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 - tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie - Bytom - Rozbark.~Lokal składa się z 3 pokoi, ( jeden przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

119 000 zł52 m² 2 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, dwu- pokojowe, w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, balkonu- loggia, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standarcie usytuowane na parterze w kamienicy.Nowa instalacja co, wodna i elektryczna.~Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

112 000 zł53 m² 2 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja bardzo tanio! Mieszkanie 53m w cenie 112.000zł. W naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w Bytomiu- szombierki na osiedlu bloków. Mieszkanie składa się z 3-ech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 6 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, kuchni z widnej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

235 000 zł86 m² 2 732,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy mieszkanie po remoncie, o podwyższonym standardzie, usytuowane na wysokim parterze w dwu piętrowej kamienicy z ogrzewaniem- miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

118 000 zł44 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe ustawne mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. ~Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji- gorąco polecamy!~oferujemy Państwu mieszkanie o niskiej zabudowie, świeżo po remoncie, usytuowane w zadbanej kamienicy z domofonem. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

155 000 zł86 m² 1 802,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedaż lub wynajem. Cena wynajmu do negocjacji. Wynajem do 10-ciu osób.Oferujemy słoneczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, pomieszczenia gospodarczego, łazienki, kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

234 000 zł130 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Ogrzewanie z sieci! Niski czynsz!~mieszkanie usytuowane na 1- piętrze w domku kilkurodzinnym (2- piętrowy) na osiedlu willi w spokojnym centrum. Bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

124 500 zł47 m² 2 648,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 1- piętro! niski czynsz! możliwość pozostawienia zabudowanej szafy w pokoju w cenie!~oferujemy mieszkanie ciche, po remoncie o podwyższonym standardzie, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

98 000 zł39 m² 2 506,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie W bytomiu~w naszej ofercie do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Bytomiu Miechowice. Mieszkanie usytuowane na parterze w 11-sto kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł97 m² 1 855,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej, zadbanej kamienicy. Mieszkanie wymaga remontu. W jego skład wchodzą: 3 pokoje, widna kuchnia z dwiema komórkami (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość dokupienia garażu!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku~o niskiej zabudowie.Cena uwzględnia zabudowaną szafę w przedpokoju.~Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

100 000 zł45 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie,usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie wymagające remontu.~Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie słoneczne, ciepłe, środkowe, usytuowane na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe,słoneczne,ciepłe,czyste,zadbane mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

105 000 zł84 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na 2- im piętrze w kamienicy. W jego skład wchodzą 3 samodzielne, ustawne pokoje, kuchnia z balkonem i spiżarnią, łazienka wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zadbane, czyste 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. ~Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

139 000 zł51 m² 2 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Cena zawiera zabudowe kuchenną ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

97 000 zł37 m² 2 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe w dobrym stanie w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~mamy Państwu do zaoferowania ciepłe, słoneczne, mieszkanie w dobrym stanie o niskiej zabudowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

75 000 zł35 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawne M2 o powierzchni 35 m2. W skład lokalu wchodzą: przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka. Całość w dobrym stanie. Na podłogach linoleum, panele i kafle, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żeromskiego

Stroszek,Bytom

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, usytuowane na 3- piętrze w bloku mieszkalnym o niskiej zabudowie. Mieszkanie do odświeżenia, składa się z 2 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

64 500 zł43 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do remontu, ustawne z możliwością zmiany ustawienia ścian (projekt ew. przebudowy mieszkania gratis), widna kuchnia; spokojne osiedle, dużo zieleni: w odległości 100m przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

120 000 zł43 m² 2 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy~mieszkanie dwu pokojowe, usytuowane na 4- piętrze w bloku o wysokiej zabudowie, po remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pocztowa

Bytom,śląskie

89 000 zł39 m² 2 282 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta! bez pośredników! nowa niższa cena! Proponuję Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z centralnym ogrzewaniem. W pokojach na podłogach.