dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

82 000 zł36 m² 2 271,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, usytuowane na 3- piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

149 800 zł63 m² 2 377,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! 3 pokoje stroszek do zamieszkania.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż duże ustawne mieszkanie usytuowane na 4-tym pętrze w bloku 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Bytom,śląskie

130 000 zł66 m² 1 969,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w kamienicy w centrum Bytomia. Składa się z dwóch dużych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc i kuchni. Stan mieszkania bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

220 000 zł75 m² 2 917,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

110 000 zł57 m² 1 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy mieszkanie Z garażem!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy z tobą w banku!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 2- piętrze w bloku 3- piętrowym.~Mieszkanie składa się z dużych dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

115 000 zł47 m² 2 451,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w niskim odnowionym bloku w Bytomiu. Powierzchnia to 46,91 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Miechowice,Bytom

165 000 zł76 m² 2 169,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~w naszej ofercie do sprzedania ustawne 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 - gim piętrze w bloku o niskiej zabudowie w dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

130 000 zł56 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 11 -tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

145 000 zł53 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia!~polecamy serdecznie! bardzo ładne ustawne mieszkanie! ~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, o podwyższonym standardzie, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie trzypokojowe na trzecim poziomie bloku czteropietrowego.Mieszkanie do odnowienia, przestronne, z balkonem, W cenie moze zostac kuchnia w zabudowie ze zmywarką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

69 990 zł37 m² 1 891,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, usytuowane na 5- piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

148 000 zł52 m² 2 824,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!polecamy!~do zamieszkania od zaraz stan bardzo dobry!~bezpłatne dordztwo kredytowe! ~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ( obecnie 4 pokoje ), usytuowane 7 - mym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

97 900 zł46 m² 2 128,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!gorąco polecamy!~~cena do negocjacji!~~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

75 000 zł41 m² 1 836,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku zamykanym na domofon. Pokoje niezależne, kuchnia z prześwitem w płytkach podłogowych i ściennych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

135 000 zł49 m² 2 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~szukasz mieszkania 2 pokojowego na 2 - gim piętrze W miechowicach blisko lasu!~do zamieszkania .~Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bytom,śląskie

140 000 zł67 m² 2 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie m3 67 m2 nieopodal centrum miasta.W pobliżu park ,lodowisko ,szkoła,przedszkole,poczta ,urząd skarbowy ,szpital.Mieszkanie własnościowe (wspólnota mieszkaniowa),po remoncie.Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy- bezpłatne doradztwo kredytowe!oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, blisko centrum. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu- loggia, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

75 000 zł39 m² 1 918,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~jesteśmy Z tobą W banku! ~~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w bloku o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

112 000 zł48 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna! Dodatkowo garaż blaszany w pobliżu! Estetyczne M3 o klarownym układzie wnętrz z balkonem (loggia), w ocieplonym bloku. Dwa ustawne pokoje- nieprzechodnie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Szombierki,Bytom

149 000 zł75 m² 1 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Garaż osobno dla zainteresowanych. Prawdopodobnie jedyna taka oferta obecnie na Szombierkach! W skład tego funkcjonalnego mieszkania wchodzą: cztery ustawne pokoje (jedynie sypialna przechodnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

110 000 zł55 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie 3 pokojowe po częściowym remoncie. Po remoncie jest kuchnia i łazienka wraz z wymienioną instalacją. W mieszkaniu może pozostać kuchnia w zabudowie, szafa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

139 000 zł63 m² 2 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! 3 pokoje stroszek do zamieszkania.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż duże ustawne mieszkanie usytuowane na 3-cim pętrze w bloku 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Stroszek,Bytom

115 000 zł53 m² 2 165,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! 3 pokoje cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

104 000 zł45 m² 2 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem- loggia. Piętro 2/4 w bloku. Pokoje samodzielne. Kuchnia ustawna z oknem. Stan dobry. Ogrzewanie miejskie, c.woda z piecyka Junkers. Cena do uzgodnienia. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

98 000 zł46 m² 2 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46m2.Mieszkanie sklada sie z 2 pokoi i jest usytuowane na parterze.Na scianach tapety,na sufitach gladzie,okna plastikowe.Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie 3 pokojowe, nieprzejściowe z balkonem. Kuchnia z oknem. Wymienione okna i drzwi wejściowe. Mieszkanie do odświeżenia. Kontakt Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szombierki

Szombierki,Bytom

113 000 zł48 m² 2 378,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wnętrze pełne niespodzianek, urządzone od podstaw w sposób racjonalny i praktyczny! Stan techniczny: idealny. Instalacje wszystkie wymienione. Podłogi: nowe wylewki pokryte deską barlinecką/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy z tobą w banku!~cena Do negocjacji!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Miechowice,Bytom

185 000 zł76 m² 2 432,93 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Bytom,śląskie

88 000 zł38 m² 2 303,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

male mieszkanko z niskim czynszem w pelni umeblowane z powodu przeprowadzki sprzedam w centrum bytomia wszedzie blisko 8 km od centrum katowic prosze o kontakt wieczorem lub email lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

109 900 zł51 m² 2 150,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe .~Oferujemu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 51m2, mieszczące się na 2 piętrze w bloku ocieplonym, o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe .~DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ. ~Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie.~Oferujemu na sprzedaż mieszkanie słoneczne 2 pokojowe o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne wnętrze pełne niespodzianek to recepta na M4. Mieszkanie o rewelacyjnym układzie pomieszczeń, w ocieplonym bloku (nowe drzwi wejściowe zamykane na domofon, dach po remoncie, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

97 000 zł47 m² 2 063,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy mieszkanie własnościowe, w dobrym stanie, usytuowane na 10- piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Miechowice,Bytom

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. ~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

128 000 zł64 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe, słoneczne, z dużym ok. 6 metrowym balkonem. Pokoje są nieprzechodne, oddzielnie wc i łazienka. Stan mieszkania do odświeżenia. Istnieje możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Stroszek,Bytom

112 000 zł54 m² 2 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okna plastikowe,nowy junkers,duza piwnica,nowo ocieplony budynek,komunikacja autobusowa i tramwajowa w odleglosci do 200m,lidl i biedronka w odleglosci do 800m,sklep calodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

155 000 zł75 m² 2 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie czteropokojowe,usytuowane na drugim poziomie.Stan mieszkania do odswieżenia.Okna plastikowe,na scianach gladzie,na posadzkach panele i kafle.Ogrzewanie miejskie,woda ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

85 000 zł31 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! gorąco polecamy - cena do negocjacji! meble W cenie!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, o łącznej.