dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

319 900 zł69 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,53m2 położone na drugim piętrze dwupiętrowego bloku posadowionego w Bytomskiej dzielnicy Szombierki , przy ulicy Zabrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

180 000 zł49 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą 47,60 m , II piętro, - po remoncie Na sprzedaż oferujemy przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Śródmieście,Bytom

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja kapitału ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

256 500 zł38 m² 6 764,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37,92 m - Bytom, ul. Piątka 25a Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku w Bytomiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szombierki,Bytom

339 000 zł53 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które od progu zachwyca i aż od razu chce się w nim zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Wysoki parter | 52,92 m + piwnica | 2-pokoje + salon z wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jainty

Śródmieście,Bytom

142 000 zł35 m² 4 053,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom mieszkanie 1 pokojowe ścisłe centrum blisko Agory ideale do zamieszkania jak i pod wynajem, biuro, itp. Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szombierki,Bytom

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Marzysz o mieszkaniu urządzonym w 100% według własnego pomysłu? Szukasz lokalizacji z pełną infrastrukturą, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Bytomia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

389 000 zł138 m² 2 809,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 138,47 m w cenie 389 000 pln, co daje jedynie 2 809 pln/m. To doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 niezależne Pokoje Do remontu Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Miechowicach przy ulicy Felińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

185 000 zł54 m² 3 434,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia o powierzchni użytkowej 38,95m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

165 000 zł50 m² 3 332,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia o powierzchni użytkowej 34,32 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 27,51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Miechowice,Bytom

270 000 zł63 m² 4 312,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Racjonalizatorów w Bytomiu. Do lokalu przynależy również piwnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bytom

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Rozbark,Bytom

132 000 zł28 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie mimo, iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu, apartament w jednej z zabytkowych kamienic mieszczącej się w sercu Bytomia. Mieszkanie jakiś czas temu przeszło kapitalny remont , w trakcie któregozostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem+pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze. Mieszkanie jest ustawne i jasne znajduje się na 1-pietrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

320 000 zł64 m² 5 015,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Śródmieście,Bytom

225 000 zł42 m² 5 325,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! sprzedaż bez pośredników! Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym dwustronnym mieszkaniem w kamienicy przy ulicy Akacjowej 8. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

159 000 zł82 m² 1 927,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

*Oferta tylko w naszym biurze* Na sprzedaż przedstawiamy Państwu mieszkanie w Centrum Bytomia przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie o powierzchni 82,5 m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Śródmieście,Bytom

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy Alei Legionów, w centrum miasta Bytom. Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w spokojnej okolicy, które będzie idealne dla Ciebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godulska

Szombierki,Bytom

295 000 zł46 m² 6 357,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 46,4 m2 - Bytom, szombierki, ul. Godulska 3 Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w Bytomiu, w popularnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

230 000 zł49 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

390 000 zł73 m² 5 352,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje po remoncie | 62,07 m | 1 piętro | Centrum Bytomia | Balkon + piwnica Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,07 m , położone na 1. piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul Orląt Lwowskich przy Pl. Słowiańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Miechowice, ul. Stolarzowicka 104b. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

279 000 zł61 m² 4 591,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z charakterem, w jednej z najbardziej zielonych części Bytomia - ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 57 m położone jest na parterze kameralnego budynku przy ul. Wałowej, w którym znajdują się trzy mieszkania, gwarantując ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

179 000 zł40 m² 4 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Woźniaka | 2 pokoje | 40,41 m | balkon | piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Stolarzowicka | Kawalerka | 27,51 m | balkon Super cena dla klienta gotówkowego 139 999zł! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Bytom,śląskie

249 000 zł52 m² 4 820,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - I piętro - 51,65 m2 - bardzo niski czynsz 285 zł! Szanowni Państwo , teraz przyszedł czas na nowe- nowe życie dla tego "domu" i to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

459 900 zł92 m² 4 998,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Życie odpowiada na ogół na nasze oczekiwania i taki przybiera kształt, by je spełnić Szanowni Państwo, tym kształtem jest właśnie to mieszkanie, a jego zakup może być spełnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Worpie

Karb,Bytom

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [okazja] Kawalerka po remoncie wejdź i zamieszkaj lub. zarabiaj! (bytom, ul. Worpie) Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

319 900 zł69 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,53m2 położone przy ul. Zabrzańskiej w Szombierkach. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam ofertę sprzedaży dochodowego lokalu generującego gwarantowany roczny przychód w kwocie 43.000zł, lokal w ścisłym Centrum Bytomia przy ul Piłsudskiego. Lokal został zaadoptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 999 zł52 m² 4 807,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bytom - ul. Wyczółkowskiego / blok z c.o. Wejdź i zamieszkaj - w przestrzeni, która naprawdę dba o Twoją codzienność. To mieszkanie nie tylko wygląda dobrze. Ono pracuje dla.