dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

145 000 zł83 m² 1 746,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużymi możliwościami adaptacyjnymi! Na sprzedaż duże mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze dwu piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

127 000 zł50 m² 2 529,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do typu M3 na 1 piętrze z balkonem do zamieszkania od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

170 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy! 4 pokoje stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 4 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 6 tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Rozbark,Bytom

119 000 zł67 m² 1 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa cena!bezpłatne doradztwo kredytowe!~ Polecamy Państwu mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie i podwyższonym standardzie. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Chrzanowskiego

Bytom,śląskie

220 000 zł102 m² 2 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko centrum Bytomia, przy ul. Chrzanowskiego, o powierzchni 102 m2 z przynależną piwnicą oraz strychem. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

169 000 zł63 m² 2 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom, szombierki - w ofercie M-4 o powierzchni 63 m2 położone na I piętrze IV-piętrowego bloku z 1990 roku. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych i ustawnych pokoi (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł48 m² 1 979,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta aktualna! Bytom, centrum - w ofercie bardzo ciepłe M-4 o powierzchni 48 m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z: - trzech ustawnych pokoi (14 m2, 10,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

67 000 zł40 m² 1 675 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Bytom Szombierki okolice ul. Orzegowskiej Lokal składa się z: 2 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Powierzchnia całkowita to 40,65m2. Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bławatkowa

Miechowice,Bytom

109 000 zł36 m² 3 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gorąco polecam! Komfortowe M3 po remoncie- miechowice- bez pośredników I cena do negocjacji Witam serdecznie Oferuję do sprzedaży komfortowe i piękne mieszkanie dwupokojowe w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

182 000 zł63 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży bardzo ładne, komfortowe mieszkanie typu M4 o powierzchni całkowitej 63 m2, mieszczące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w atrakcyjnej lokalizacji Bytomia ulica Łużycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

90 000 zł52 m² 1 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, karb -w ofercie ustawne M-3 o powierzchni 52 m2 położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych i ustawnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz Mam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu Miechowicach znajdujące się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom, szombierki -polecamy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na szóstym piętrze wieżowca. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna i widna kuchnia, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Rozbark - 2 pokoje! -mieszkanie własnościowe 38m² z księgą wieczystą, uzytuowane na parterze w niskim bloku z cegły. -Mieszkanie składa się z dużego(ustawnego pokoju),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

153 000 zł80 m² 1 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! ~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w kamienicy w centrum miasta,przy cichej ulicy zdala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sądowa

Śródmieście,Bytom

169 000 zł86 m² 1 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestrzenne i zadbane trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej zadbanej kamienicy w centrum miasta. Pokoje samodzielne w panelach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

215 000 zł71 m² 3 028,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej kuchni z oknem, osobnego wc i łazienki z wanną. MA 71 mkw powierzchni. Znajduje się na trzecim piętrze 4-kondygnacyjnego bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

89 000 zł51 m² 1 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! ~polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w centrum Bytomia. ~W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

84 000 zł39 m² 2 148,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji~mieszkanie W bytomiu miechowicach.~W naszej ofercie do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Bytomiu Miechowice. ~Mieszkanie usytuowane na 1 wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

73 000 zł28 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne z balkonem w dobrym stanie, usytuowane na 3 -cim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

95 000 zł43 m² 2 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, szombierki - polecamy 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 usytuowane na ostatnim piętrze IV piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna i widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne dwa pokoje. ~cena do negocjacji~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 3 cim piętrze w bloku w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

92 000 zł39 m² 2 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne, zadbane dwupokojowe mieszkanie połóżone na 1 piętrze w czteropiętowym bloku zamykanym na domofon, który w tym roku będzie ocieplany. Pokoje niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Didura

Bytom,śląskie

71 000 zł43 m² 1 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w centrum Bytomia, blisko parku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 2-piętrowego bloku. Blok po generalnym remoncie ( ocieplony i odmalowany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

95 000 zł44 m² 2 159,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum miasta-Deptak Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym po termodernizacji z zadbaną klatką schodową z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

74 000 zł36 m² 2 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - okolice puławskiego Mieszkanie o powierzchni 36 m2 , 2 pokoje , znajdujące się na parterze. Budynek jest ocieplony. Mieszkanie jest świeżo po remoncie , nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam!.Mam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu Miechowicach znajdujące się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, który jest w trakcie modernizacji (zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

230 000 zł114 m² 2 017,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

145 000 zł109 m² 1 330,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, przestrone mieszkanie do wykończenia według własnego pomysłu położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą usytuowanym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne pod gabinety lub kancelarie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem, w Centrum Bytomia przy ul. Batorego. ~Lokal składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

125 000 zł46 m² 2 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie w spokojnej okolicy, które znajduje się na drugim piętrze w bloku. Standard lokalu pozwala na zamieszkanie od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe i słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Pokoje niezależne , kuchnia widna samodzielna. Łazienka razem z wc. Okna stare,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligęzy

Bytom,śląskie

179 000 zł90 m² 1 997,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający. Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu mieszkanie o powierzchni 89,60 m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

100 000 zł49 m² 2 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie W bytomiu-stroszku - 2 pokoje -49M2 - 1 piętro - 100 000zł! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

90 000 zł47 m² 1 907,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Godne uwagi tanie mieszkanie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remonty/odświeżenia. Mieszkanie o powierzchni 47,18 m2,zlokalizowane w bytomiu/szombierkach okolice Grota Roweckiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stroszek

Stroszek,Bytom

78 000 zł35 m² 2 228,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy ładną kawal erkę w Bytomiu Stroszek -35m2 wraz z zabudową kuchenną. Mieszkanie ma 35m2 - jeden pokój z dużym balkonem, przedpokój, łazienkę z wanną oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Szombierki,Bytom

140 000 zł49 m² 2 874,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sliczne mieszkanko po generalnym remoncie sprzedam, pokoj duzy z balkonem kolo 20m, pokoj mniejszy kolo 12 m, kuchnia widna kolo 13m,meble w kuchni na wymiar, plyta indukcyjna ,bez gazu, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szombierki

Szombierki,Bytom

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie.Składa się z 3 niezależnych pokoi, WC,łazienki i kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Pokoje są ustawne i widne. Kuchnia jasna. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

115 000 zł44 m² 2 584,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, szombierki - w ofercie wyremontowane mieszkanie o pow. 44,5 m 2 , położone na parterze IV piętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi (każdy po 16 m 2 ), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

63 000 zł29 m² 2 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! mieszkanie W dobrym stanie ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedania ustawną kawalerkę na Szombierkach z niskim czynszem.~Mieszkanie składa się z jednego.