dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Bytom - Sprzedaż i wynajem

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Miechowice, ul. Stolarzowicka 104b. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie Bytom, miechowice, ul. Nickla Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

149 900 zł26 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łagiewniki,Bytom

274 000 zł36 m² 7 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki, która połączy wysoki standard z funkcjonalnością idealnej na Twój start lub jako pewna inwestycja pod wynajem? To właśnie ta Alternatywa może być Twoim strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

217 000 zł50 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone w Bytomiu Stroszku, przy ul. Rydza-Śmigłego 40. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stroszek,Bytom

179 000 zł35 m² 5 085,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 35,0 m2 położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

225 000 zł39 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bytom, szombierki, ul. Mazurska 1 Powierzchnia: 39,11 m + piwnica. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,11 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stroszek,Bytom

399 000 zł62 m² 6 394,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, dzielnicy Stroszek na trzecim piętrze w niskim bloku z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

320 000 zł62 m² 5 169,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne spokojne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

210 000 zł48 m² 4 384,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z dwiema windami. Bliskość dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

425 000 zł64 m² 6 688,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy widne mieszkanie 63,54 m2 , wysoki parter, , ogrzewanie miejskie mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Bytom,śląskie

235 000 zł51 m² 4 625,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży proponuję bardzo funkcjonalne, zadbane mieszkanie o pow. ok. 51m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z lat 60-tych przy ul. Karola Miarki w Bytomiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Bytom

199 000 zł55 m² 3 611,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - Bytom, ul. Karola Miarki super cena dla zdecydowanego klienta 179 000! Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Stroszek,Bytom

199 000 zł36 m² 5 543,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem - Bytom Stroszek - ok 40 m ( w tym piwnica) Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: bytom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Rozbark,Bytom

199 000 zł55 m² 3 605,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 55,1m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

267 000 zł55 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Twoje zasady, twoje mieszkanie ta alternatywa z możliwością urządzenia mieszkania wg własnych preferencji może być właśnie dla Ciebie! lokalizacja: województwo śląskie, bytom, szombierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

260 000 zł48 m² 5 427,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kompleksowym remoncie, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica w bliskim sąsiedztwie szkół, przedszkoli oraz instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

320 000 zł62 m² 5 169,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

264 999 zł60 m² 4 416,65 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Łużyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

329 000 zł53 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli marzysz o mieszkaniu z wygodnym układem i pięknymi widokami - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M4 Z widokami W centrum bytomia gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

259 000 zł53 m² 4 905,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80m2 zlokalizowane w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Szombierki,Bytom

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego, gotowego do wejścia mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do sprzedania mam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefczaka

Śródmieście,Bytom

365 000 zł63 m² 5 818,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i toalety. Duża loggia zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu lub wypoczynku. Salon z loggią zachowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

149 900 zł26 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia i garderobą do remontu. Wraz mieszkaniem istnieje możliwość zakupu murowanego garażu który jest tuż obok bloku. Bytom, ul. Kolejowa 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży Lokal mieszkalny ( spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ) o pow. ok. 63 m2 położony na parterze w budynku czteropiętrowym na osiedlu Na Wzgórzu w Bytomiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

329 900 zł50 m² 6 598 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Wyremontowane i częściowo umeblowane. Świetna lokalizacja i zielona okolica - bytom stroszek mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super cena dla zdecydowanego klienta! 282 000! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bytom, stroszek, ul. Hlonda Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

165 000 zł31 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Bytomiu- przy ul. Wrocławskiej. CO sprzedajemy? Ustawne mieszkanie o powierzchni 30,80 m2 składające się z: - widnej kuchni, - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

149 000 zł35 m² 4 293,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,7 m2 położone na drugim piętrze budynku z windą, mieszczącego się w centrum Bytomia przy ul. Kolejowej. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

279 000 zł53 m² 5 274,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Alojzjanów. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Śródmieście,Bytom

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie 47 m gotowe do wprowadzenia, bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

219 999 zł46 m² 4 799,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** nowość na rynku nieruchomości **** szombierki - tylko U nas Szanowni Państwo! - idealna lokalizacja - Bytom Szombierki ul. Małachowskiego! Z przyjemnością pragnę zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

199 000 zł38 m² 5 253,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% zapraszam inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu, dzielnica Szombierki. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

239 000 zł34 m² 6 988,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Rezerwacja - Bytom - Plac Wojska Polskiego 10 - wyjątkowe mieszkanie - oferta na wyłączność Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

189 000 zł37 m² 5 105,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej - idealne dla osób starszych, niepełnosprawnych, jak i rodzin szukających komfortowego lokum w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

259 000 zł48 m² 5 396 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Miechowice Powierzchnia: 47,9 m | 8. piętro | Winda | Blok po termomodernizacji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

230 000 zł48 m² 4 742,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie w Bytomiu, szombierki, ul. Mazurska. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

255 000 zł51 m² 5 019,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 50,80 m2 na pierwszym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij