dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Bytom - Sprzedaż i wynajem

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

125 000 zł38 m² 3 263,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~do zamieszkania bez większych nakładów.~W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie usytuowane na4-tym piętrze w bloku 4 piętrowym, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

154 000 zł55 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!nowo wyremontowane mieszkanie w kamiennicy! Cena do negocjacji!~oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

143 000 zł64 m² 2 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż przestronne,rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na os.Ziętka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

125 000 zł50 m² 2 480,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~interesuje Państwa mieszkanie do zamieszkania bez większych nakładów.~W cenie prawie wszystkie meble.~Możliwośc dokupienia garazu murowanego.~~Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

126 000 zł50 m² 2 514,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! bardzo ładne mieszkanie! cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 1- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

139 990 zł72 m² 1 944,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu do sprzedania ustawne,trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu- rozbark, o powierzchni 72m2.Jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!kuchnia w cenie,szafa zabudowana także!~mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 61,7m2 usytuowane na parterze w bloku cztero piętrowym.Na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

179 000 zł62 m² 2 868,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy bezpłatne doradztwo kredytowe!ładne mieszkanie. Cena do małej negocjacji!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, środkowe, o podwyższonym standardzie, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

71 000 zł34 m² 2 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu.~Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

139 000 zł46 m² 3 008,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy z tobą w banku!~cena zawiera umeblowaną kuchnię oraz zabudowaną szafę!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie usytuowane na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

58 000 zł25 m² 2 289,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie - kawalerkę usytuowaną na 6-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

125 000 zł72 m² 1 736,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, usytuowane na 2 piętrze.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie ,usytuowane na Oś Na Wzgórzu na 9 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

75 000 zł39 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! jesteśmy z tobą w banku!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z 1 większego i 1 mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Meble kuchenne w cenie.Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

100 000 zł52 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 10 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

112 000 zł52 m² 2 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! świetna lokalizacja! Cena do negocjacji! bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie w bloku. W jego skład wchodzą 3 samodzielne pokoje, kuchnia z oknem, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

109 000 zł52 m² 2 096,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na wysokim parterze w wieżowcu.~Mieszkanie posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stroszek

Stroszek,Bytom

75 000 zł33 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,60m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły o niskiej zabudowie. Na tą powierzchnie składa się: 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

52 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie srodkowe. niski czynsz ,bez prowizji ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! bardzo ładne mieszkanie! cena do małej negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, o podwyższonym standardzie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

129 000 zł51 m² 2 539,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie bardzo jasne , środkowe i tym samemy ciepłe, posiada dużą kuchnie. Mieszkanie posiada nowe okna plastikowe. Blok w otoczeniu zieleni. Dobra lokalizacja: bardzo blisko Targ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

133 000 zł52 m² 2 557,69 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Rozbark,Bytom

92 000 zł40 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!polecamy!cena do negocjacji!~bezpłatne dordztwo kredytowe~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!oferujemy na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy uliucy Chorzowskiej, w pobliżu centrum miasta, o powierzchni 47m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

159 000 zł65 m² 2 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustane 3 pokoje na Arki Bożka.~Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku o niskiej zabudowie. Mieszkaniel składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, w dobrym stanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

130 000 zł51 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1-szym piętrze w bloku 7-mio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł58 m² 2 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie! polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~na sprzedaż 2 pokojowe komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

138 000 zł46 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia!~polecamy serdecznie! bardzo ładne ustawne mieszkanie! bezpłatne doradztwo kredytowe!~cena do negocjacji! wolne od zaraz!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stroszek

Stroszek,Bytom

199 000 zł74 m² 2 689,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy! garaż W cenie! do niewielkiej negocjacji!~mamy Państwu do zaoferowanie mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Powierzchnia mieszkania to 74m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Miechowice

Miechowice,Bytom

76 000 zł27 m² 2 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedania kawalerka położona na parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni średniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~~na sprzedaż komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

126 000 zł46 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie! cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 2- piętrze w bloku 4- piętrowym.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

142 000 zł46 m² 3 073,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom