dowolna

Mieszkania przy parku Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worpie

Karb,Bytom

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

komfortowe 2-pokojowe mieszkanie bez balkonu na parterze w 4-piętrowym bloku.Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi ,kuchni,łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

64 900 zł42 m² 1 545,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz! Pilnie, tanio sprzedam dużą ustawną kawalerkę ( pokój jest duży, z wnęką np. na sypialnię) na I-pietrze w bloku IV pietrowym. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie generalnym bardzo cieple i widne .Panele na podlogach ,glazura ,nowe okna itp. Poloecam bardzo!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz! , po remoncie, na ścianach w przedpokoju korek, w pokojach gładź, w salonie parkiet (nie zwykłe panele!), kuchnia zabudowana, polecam budynek ocieplany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

40 000 zł72 m² 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo tanio! do sprzedaży duży lokal przeznaczony do kapitalnego remontu-możliwość także prowadzenia działalności gospodarczej. Brak stalego ogrzewania. Wszystkie media są przyłaczone : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

1 990 zł63 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

100% odnowione,luksusowe M4 do wynajęcia od zaraz! W pełni umeblowane I wyposażone, nowe! spokojna okolica - os. Dymitrów,bytom. Do wynajęcia całkowicie urządzone, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Miechowicach przy ul. Stolarzowickiej. Trzy niezależne pokoje, łazienka z wanną, wc osobno. Kuchnia nowocześnie zabudowana. Przedpokój zabudowany szafą typu komandor, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

220 000 zł76 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witamy! Mamy do sprzedania bardzo nowoczesne i wygodne mieszkanie składające się z czterech pokoi w tym salonu połączonego z kuchnią. Mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie, po remoncie, umeblowane. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

95 000 zł35 m² 2 679,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 35,45 m bytom-szombierki idealne! Okazja cenowa! Mieszkanie o powierzchni 35,45 m, po kapitalnym remoncie od razu do zamieszkania, słoneczne, ciepłe środkowe. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe ustawne, słoneczne i praktycznie wyposażone mieszkanko, w którym panuje przyjemna aura;) Odmalowane i odremontowane wnętrza w 2011 roku (nowe meble w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

79 000 zł36 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wieżowiec został w 2011 r. ocieplony. Okna plastikowe. Instalacja wod-kan wymieniona w 2010 r. W kuchni na podłodze i na jednej ścianie płytki. W łazience tapeta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

135 000 zł66 m² 2 032,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy, kamienica ocieplona, klatka wyremontowana. Okna plastikowe - wymienione. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

115 000 zł46 m² 2 483,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pilnie sprzedam mieszkanie po remoncie. Cena do negocjacji! zapraszam do oglądania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazinka z ubikacją balkon, centralne ogrzewanie, 2windy, domofon. Budynek wtrakcie ocieplania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

290 000 zł157 m² 1 847,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, swiezo wyremontowane, piekne mieszkanie 157m2(140+17)w centrum Bytomia. Mieszkanie po wymianie wszystkich instalacji (gaz,elektryka,woda, ogrzewanie) na gwarancji producenta i wykonawcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie warte zainteresowania! 2-pokoje oddzielne z balkonem, widna ustawna kuchnia, super łazienka. Całość umeblowana nowymi meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe w bloku 1 piętro ,47m2 użytkowa a całość 51m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,łazienki z wc(do zrobienia), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Bytomiu (szombierkach), trzy pokojowe, wyposażone z balkonem. Obecnie odświeżone, pomalowane ściany, nowa wykładzina w dużym pokoju oraz nowo obity narożnik. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Miechowice

Miechowice,Bytom

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio - pilnie sprzedam komfortowe I zadbane mieszkanie 3-pokojowe! Wszystkie pokoje z osobnym wejściem, ustawna zabudowana efektownie kuchnia z oknem.Łazienka i wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Śródmieście,Bytom

850 zł39 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

198 000 zł155 m² 1 277,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Świetne Jako lokal mieszkalny, gabinety, biura firmy ,ogromne możliwości aranżacyjne! Mieszkanie w centrum Bytomia a jednocześnie Spokojnej i Cichej okolicy,doskonała lokalizacja!,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

89 000 zł64 m² 1 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tanio pilnie sprzedam! Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe, duże ustawne mieszkanie po remoncie. Wszystkie instalacje nowe, okna plastikowe,panele i kafle. Drzwi solidne,odnowione drewniane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

123 000 zł46 m² 2 656,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwu-pokojowe na ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M4 do wynajęcia! W pełni umeblowane I wyposażone! spokojna okolica - os. Dymitrów! Do wynajęcia całkowicie urządzone, trzypokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Słoneczne i przestronne mieszkanie w Bytomiu - Łagiewnikach: na podłogach Panele (classen ac4) ; okna pcv (rehau); drzwi Gerda; duży balkon (południe); wc, łazienka- osobne, wykafelkowane;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymały

gen. Jerzego Ziętka,Bytom

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na os. Ziętka - Bytom. 800pln w tym czynsz, bez kaucji. 38 m2. duża kuchnia i pokój, łazienka. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

69 000 zł45 m² 1 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tanio! Oferuję do sprzedaży mieszkanie w oficynie ( atutem jest cisza! ) w ścisłym centrum miasta. Stan do zamieszkania, wymaga odswieżenia gdyż było wynajmowane. Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

76 000 zł48 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe komunalne o powierzchni 47,5m2. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Do każdego pomieszczenia osobne wejście. Wysoki parter. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

850 zł52 m² 16,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ostatnie mieszkanie w kameralnej,wyremontowanej kamienicy. Składa się z dwóch dużych, ustawnych pokoi, jeden z aneksem kuchennym.We własnym zakresie montaż zlewozmywaka i płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w Bytomiu Szombierkach na ulicy Mazurskiej o powierzchni 40 m2. Duża widna kuchnia, dwa osobne pokoje łazienka z wc, balkon. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

100 000 zł42 m² 2 369,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanio! Oferujemy do sprzedaży słoneczne, zadbane, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe( pokoje niezależne ) z balkonem. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Kopalni Bytom

Bytom,śląskie

118 000 zł59 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O k A Z J A ! Oferujemy w super obniżonej cenie mieszkanie 3-pokojowe ( pokoje niezależne ) z dużym balkonem( tarasem) - widok na las.Bardzo jasne, słoneczne- okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

95 000 zł66 m² 1 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Okazja! pilnie sprzedam Mieszkanie w centrum miasta - ciche. Bez pośredników - bezpośrednio od właściciela. Słoneczne przestronne pokoje od strony południowo zachodniej. Duża powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

750 zł28 m² 26,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie, kawalerkę umiejscowioną na parterze w bloku mieszkalnym o powierzchni 28,4 m2 wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie usytuowane w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania bezczynszowe!możliwość kupna mieszkania po wpłacie 40.000 zł, pozostała kwota zostanie rozłożona na dogodne raty bez konieczności zaciągania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

50 000 zł45 m² 1 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania bezczynszowe!możliwość kupna mieszkania już przy wpłacie 50.000 zł ( pozostała kwota rozłożona na dogodne raty, bez konieczności zaciągania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worpie

Karb,Bytom

180 000 zł69 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Bytomiu - Karbiu. Mieszkanie jest w stanie idealnym, wyremontowane, gotowe do zamieszkania. W pokojach na podłogach znajdują się panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

880 zł46 m² 19,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

O k A Z J A ! Oferujemy do wynajęcia ostatnie już mieszkania po kapitalnym remoncie: gładzie,panele, nowe okna. Kuchnię należy wyposażyć we własnym zakresie w płytę elektryczną,.