dowolna

Mieszkania pod klucz Bytom - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

269 000 zł37 m² 7 343,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, która się opłaca - w samym sercu Bytomia przy ul. Dworcowej, na drugim piętrze. Oferta dotyczy dwóch odrębnych lokali sprzedawanych jako całość o łącznej powierzchni 36,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Śródmieście,Bytom

169 000 zł34 m² 4 941,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,20 m , położone na 3. piętrze 10 piętrowego bloku z windą, w doskonałej lokalizacji - przy Placu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

259 999 zł61 m² 4 277 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Szombierki ul. Zabrzańska - duża powierzchnia do własnej aranżacji Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na III piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Łagiewniki,Bytom

270 000 zł51 m² 5 304,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po generalnym remoncie w 2022 roku. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Bytomiu, dzielnicy Łagiewniki, o powierzchni 45m plus 5,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

219 999 zł39 m² 5 625,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Bytom, szombierki, ul. Mazurska - duży balkon Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 39,11 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bytom,śląskie

199 999 zł40 m² 4 996,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż **** Czynsz 492 zł Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,03 m , położone na komfortowym I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

379 000 zł50 m² 7 634,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

180 000 zł49 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj pod lasem | Przytulna kawalerka z balkonem | 35 m | Gotowa do zamieszkania Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

139 999 zł38 m² 3 680,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w spokojnej lokalizacji - Bytom Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na bardzo wysokim parterze w budynku przy ulicy Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

249 000 zł44 m² 5 629,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** Szombierki - ul. Hallera - 2 pokoje - balkon -garderoba - mega niski czynsz 271 zł **** miejsce parkingowe Z przyjemnością przedstawiam najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

269 999 zł122 m² 2 220,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób poszukujących dużego mieszkania w centralnej lokalizacji. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

299 000 zł50 m² 6 033,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku przy ul. Francuskiej w Bytomiu - Miechowicach. Lokal jasny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących gotowego mieszkania do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal sprawdzi się dla osób ceniących wygodę oraz pełne wyposażenie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Szombierki,Bytom

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

175 000 zł33 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po Generalnym Remoncie - Bytom Szombierki Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w sercu dzielnicy Szombierki. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Rozbark,Bytom

147 000 zł18 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana, częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Bytom, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie zostało kompleksowo odnowione, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

299 999 zł42 m² 7 225,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,52 m2, położone w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

219 999 zł57 m² 3 879,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,71 m2, zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

270 000 zł46 m² 5 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 mieszczące się na 3 piętrze przy ul. Konstytucji w Bytomiu. W pełni umeblowane i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Bytomia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

1 300 zł45 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z gustem - umeblowane oraz wyposażone - do wynajęcia * balkon *2 pokoje / Szombierki Tylko u Nas znajdziecie Państwo ofertę wynajmu tego mieszkania! Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolenia

Bytom,śląskie

265 000 zł40 m² 6 661,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,78 m, usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Bytom,śląskie

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 93 m , 3 pokoje, balkon | ul. Zygmunta Starego | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania Mieszkanie sprzedawane przez właściciela bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostatnia

Łagiewniki,Bytom

339 000 zł62 m² 5 482 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Uwaga: możliwość dokupienia garażu! Ciekawa alternatywa w Bytomia: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompleksowy remont, nowe instalacje i pełne wyposażenie mieszkanie gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. Na sprzedaż eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem Bytom, ul. Wrocławska 51 Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

219 999 zł39 m² 5 625,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

180 000 zł49 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą 47,60 m , II piętro, - po remoncie Na sprzedaż oferujemy przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

256 500 zł38 m² 6 764,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37,92 m - Bytom, ul. Piątka 25a Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku w Bytomiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szombierki,Bytom

339 000 zł53 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które od progu zachwyca i aż od razu chce się w nim zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Wysoki parter | 52,92 m + piwnica | 2-pokoje + salon z wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jainty

Śródmieście,Bytom

142 000 zł35 m² 4 053,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom mieszkanie 1 pokojowe ścisłe centrum blisko Agory ideale do zamieszkania jak i pod wynajem, biuro, itp. Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

1 250 zł28 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania gotowego do zamieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się dla jednej osoby lub pary, ceniących funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Miechowice,Bytom

270 000 zł63 m² 4 312,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Racjonalizatorów w Bytomiu. Do lokalu przynależy również piwnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Rozbark,Bytom

132 000 zł28 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie mimo, iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Mickiewicza, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: kawalerka ma powierzchnię 33 m2. W galerii znajduje się rzut mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 57 m położone jest na parterze kameralnego budynku przy ul. Wałowej, w którym znajdują się trzy mieszkania, gwarantując ciszę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij