dowolna

Kawalerki Bytom - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

1 300 zł21,50 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 21,5 m2 w centrum Bytomia, z ogrzewaniem gazowym, położona na II piętrze budynku z bezpośrednim widokiem na główny deptak. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł51,92 m² 1 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/7.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w bloku, w Bytomiu przy ul. Estreichera 13. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł71 m² 1 197,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poddasze o powierzchni użytkowej 71m2 całkowitej ok 90 m2. W cenie nieruchomości wełna do docieplenia całej powierzchni oraz projekt. Lokal położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ulicy Dworcowej 5. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł35,11 m² 1 110,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wytrwałych 7 wraz z udziałem wynoszącym 167/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł32,19 m² 2 081,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 32,19 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 12 wraz z udziałem wynoszącym 828/10.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł41,62 m² 1 898,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 238/10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 442 zł43,95 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Złap okazję! Nowe mieszkania w nowym budynku z windą teraz w cenie promocyjnej! Twoje nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Nowa Kamienica przy ul.Szymanowskiego 1 w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem? Świeżo po remoncie? Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 30 m na 4. piętrze Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł56,40 m² 4 485,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w Bytomiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 696 zł57,32 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł25,61 m² 1 639,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 214/10.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł28,22 m² 5 988,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki Zachód ul. Godulska. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 zł16 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25 m2 w centrum Bytomia, z ogrzewaniem gazowym, położona na II piętrze budynku z bezpośrednim widokiem na główny deptak. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,40 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, z bardzo niskim czynszem i pełnym wyposażeniem w cenie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł38,54 m² 1 297,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 380/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł26,56 m² 1 430,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 222/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł35,28 m² 1 303,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 102/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł34,62 m² 1 530,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 788/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł57,90 m² 3 955,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwuczęściowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,9 m2 w ścisłym centrum Bytomia. Oba mieszkania sukcesywnie wynajmowały się przez ostatnie lata dając 10% roi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bytom Rozbark ul. Chorzowska - 32 m2 / 1 pokój + kuchnia! we speak english okazja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i przytulne, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł28,51 m² 4 384,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: pokoju, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł37,40 m² 4 278,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*We speak English Na sprzedaż: przestronna kawalerka, 38m w doskonale skomunikowanej części Bytomia. *Istnieje możliwość wynajmu mieszkania* Nieruchomość znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25,80 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - oś Arki Bożka - ul. Chorzowska. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku po generalym remoncie. Charakterystyka nieruchomości: - pokój dzienny - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,91 m² 7 684,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł37,15 m² 1 830,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 167/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,14 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bytom Śródmieście ul. Wrocławska 35 m2 / 1 pokój + balkon! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne i ustawne , 1 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   To przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,94 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Zapraszam do oglądania. Preferowana forma kontaktu telefon lub sms - w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj (kawalerka, 2 pokoje, inne).

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39,86 m² 1 404,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 103/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł30,05 m² 2 529,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 307 o powierzchni 30,05 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Mikołaja Reja 10 wraz z udziałem wynoszącym 99/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł33,56 m² 1 549,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 66/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.