dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Bytom

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł48,99 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

189 000 zł49,20 m² 3 841,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką przedpokojem o powierzchni użytkowej 49,20 mkw w Bytomiu Stroszku, przy Skwerze H. Modrzejewskiej. Mieszkanie do remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie w Bytomiu Szombierki przy ulicy Małachowskiego 9a Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne, lodówkę, pralkę, odkurzacz, kanapę, szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł34,81 m² 5 113,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze budynku w Bytomiu, przy ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie jest obecnie z powodzeniem wynajmowane w ramach najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 900 zł113,62 m² 3 959,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,62 m , położone w samym sercu miasta tuż przy Rynku w Bytomiu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

M3 W spokojnej dzielnicy bytomia Idealne dla ceniących jakość | Świetna lokalizacja | Czysty stan prawny | Dostępne od ręki Cena: 299 000 zł Kontakt: anna i Piotr Iwon: 792**101**813.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł72 m² 3 597,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,5 m . Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1931 roku. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentuję piękne mieszkanie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 mkw składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł44,03 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 39,64 m 2 , usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów. Układ: mieszkanie składa się z: 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74 m , zlokalizowane w Bytomiu - Rozbark przy ul. Kossaka, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34,15 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Bytomiu na Placu Akademickim, o powierzchni 35 m2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku, na bardzo spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,21 m² 4 080,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, o powierzchni 39,21 m2, położonego w śródmieściu Bytomia przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł112,40 m² 3 905,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34,66 m² 4 183,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,66 m , położone w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej, na 10 piętrze w 10-piętrowym budynku. Układ mieszkania: 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,50 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o powierzchni 33 m zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,4 m . Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

899 000 zł118,97 m² 7 556,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż miejsce, które trudno opisać jednym słowem - bo to nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń z klimatem, światłem i historią, ukryta w spokojnej oficynie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom Knajfeld , blisko Pałacu Ślubów Do wynajęcia Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 , składający się z - sypialni - pokoju dziennego - osobnej kuchni z jadalnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł38,70 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom, ul. Małgorzatki - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - kw Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

159 900 zł26 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł56,32 m² 4 421,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,32 m2, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bytomia - dzielnicy Szombierki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie, znajdujące się w bloku w centrum Bytomia przy ul. Strzelców Bytomskich 4. Blisko dworca, sklepów, ścisłe centrum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

189 999 zł36,53 m² 5 201,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bytomia - Szombierkach. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, funkcjonalnie zaprojektowane, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Bytomia przy ul. Katowickiej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Katowickiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,94 m² 6 216 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie z balkonem i pełnym wyposażeniem Bytom Miechowice przy ulicy Francuskiej. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,94 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł60,79 m² 4 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Szombierki ul. Zabrzańska - duża powierzchnia do własnej aranżacji Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na III piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,40 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Eleganckie mieszkanie niskie koszty eksploatacyjne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Szombierki przy ulicy Hallera. Lokal mieszkalny o powierzchni 35,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32,93 m² 4 706,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 34,29 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Chorzowskiej w Bytom w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta. Mieszkanie położone jest w ocieplonym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez pośredników! Nie wymaga remontu! Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

529 431 zł79,60 m² 6 651,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

R e z e r w a c j a Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m przy ul. Felińskiego w Bytomiu - Miechowicach, w centrum osiedla zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m , położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł52 m² 6 729 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia to ta alternatywa jest dla Ciebie. Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | 52 m (+ dwie piwnice) I C.O. Lokalizacja: bytom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 37 m , zlokalizowaną w centrum Bytomia. Układ mieszkania: * przedpokój * salon * oddzielna kuchnia * łazienka * balkon Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,10 m² 5 960,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biura! Oferujemy do Zakupu Mieszkanie w Świetnej lokalizacji Bytomia przy ul. Smolenia. Nieruchomość mieści się w Odnowionej Kamienicy , która podobnie jak samo mieszkanie Przeszła Kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Energetyki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 zł23 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom Centrum ul Piłsudskiego 2a Do wynajęcia kawalerka. Pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka z wc. W pałni umweblowane i wyposażone kompletnie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję ofertę pięknego mieszkania do wynajęcia. 60 mkw, dwa pokoje z aneksem kuchennym, pomieszczeniem gospodarczym lub na garderobę, łazienką z kabiną prysznicową na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Akademickim 750m od rynku w Bytomiu najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 58 m2 Gotowe do zamieszkania Kameralny budynek Świeżo.