dowolna

Mieszkania do remontu Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Arki Bożka,Bytom

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem, 1 piętro, co miejskie, arki Bożka Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m na osiedlu Arki Bożka w Bytomiu. Przestronne, jasne, zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Bytom,śląskie

199 000 zł54 m² 3 700,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym powierzchnia użytkowa 53,77 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Karb,Bytom

173 000 zł44 m² 3 951,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy parku w Bytomiu Karb. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 50,38 m2 na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

224 999 zł46 m² 4 891,28 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które są gotowe. I są takie które czekają na swoją historię. To właśnie jedno z nich. Już od progu czujesz przestrzeń i potencjał. 45,94 m , które dziś są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

199 999 zł42 m² 4 729,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja na przyszłość. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w Bytomiu- dzielnicy Śródmieście, przy ul. Strzelców Bytomskich. CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 38,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Bytom

469 000 zł83 m² 5 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bytom

209 000 zł54 m² 3 886,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2 usytuowany jest na parterze jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Rozbark,Bytom

149 999 zł62 m² 2 403,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w blisko centrum Bytomia do adaptacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Miętkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

255 000 zł53 m² 4 775,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje tylko 255 000 pln! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej, w świetnym stanie kamienicy z przedwojennej cegły. Idealna lokalizacja; - w pobliżu park miejski - szkoła podstawowa, przedszkole - przychodnia zdrowia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio | 1. Piętro | 55m2 | Nowe co Gazowe | Bytom Stroszek Stroszek, ul. Tysiąclecia 6c Sprzedam bezpośrednio przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Bytom

Rozbark,Bytom

79 000 zł26 m² 3 093,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w okazyjnej cenie? Jednocześnie ważna jest dla Ciebie cicha okolica blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

175 000 zł44 m² 4 013,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze bloku posadowionego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Śródmieście,Bytom

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja kapitału ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jainty

Śródmieście,Bytom

142 000 zł35 m² 4 053,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom mieszkanie 1 pokojowe ścisłe centrum blisko Agory ideale do zamieszkania jak i pod wynajem, biuro, itp. Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szombierki,Bytom

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Marzysz o mieszkaniu urządzonym w 100% według własnego pomysłu? Szukasz lokalizacji z pełną infrastrukturą, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Bytomia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

389 000 zł138 m² 2 809,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 138,47 m w cenie 389 000 pln, co daje jedynie 2 809 pln/m. To doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 niezależne Pokoje Do remontu Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Miechowicach przy ulicy Felińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 27,51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bytom

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

159 000 zł82 m² 1 927,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

*Oferta tylko w naszym biurze* Na sprzedaż przedstawiamy Państwu mieszkanie w Centrum Bytomia przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie o powierzchni 82,5 m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Bytom,śląskie

249 000 zł52 m² 4 820,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - I piętro - 51,65 m2 - bardzo niski czynsz 285 zł! Szanowni Państwo , teraz przyszedł czas na nowe- nowe życie dla tego "domu" i to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

169 900 zł47 m² 3 641,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** dobra cena! - Bytom / 2 pokoje / ***** komórka - niski czynsz Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 46,66 m2 z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

259 000 zł90 m² 2 861,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Nowa cena - hit! powierzchnia + przestrzeń = mieszkanie 90,5 m2 w Bytomiu, przy ul. Chrobrego. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o niebywałym uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademicki

Śródmieście,Bytom

290 000 zł78 m² 3 720,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferta do sprzedaży wyłącznie w naszym biurze - zapraszamy na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie które znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy Pl. Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

385 000 zł104 m² 3 692,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Bytomiu zielonej i spokojnej części dzielnicy Śródmieście, przy ul. Aleja Legionów. CO sprzedajemy ? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Stroszek,Bytom

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bytomia Stroszek, przy ul. Myśliwskiej tuż obok ogródków działkowych.