dowolna

Mieszkania do remontu Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

119 000 zł33 m² 3 583,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo - oferta "spod lady " tylko U nas - Bytom ul. Woźniaka! Super niski czynsz Przygotowaliśmy właśnie dla Was kolejną atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Bytom,śląskie

150 000 zł44 m² 3 445,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,53m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rozbark,Bytom

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bytom - Rozbark przy ul. Cicha 1a Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane na 6 piętrze w 10 - piętrowym budynku po termomodernizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bytom - Rozbark ul. Cicha 1a Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane na 6 piętrze w 10 - piętrowym budynku po termomodernizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bobrek,Bytom

149 000 zł75 m² 1 980,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,22 m2 na pierwszym piętrze w trzypiętrowej Kamienicy w Bytomiu w dzielnicy Bobrek. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

192 000 zł149 m² 1 284,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie idealne pod inwestycje - Tylko u nas! - Szombierki! - Witam, z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 121,36 m2 (pow. całkowita 149,42),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pokoju

Stroszek,Bytom

199 000 zł52 m² 3 849,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy słoneczne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Bytomiu dzielnicy Stroszek przy ul. Plac Pokoju. CO sprzedajemy ? Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

290 000 zł136 m² 2 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże - rozwojowe mieszkanie - 4 pokoje - balkon - Bytom róg ulicy piłsudskiego/drzymały Zapraszam Państwa do realizacji marzeń o dużej przestrzeni, dokładnie tak zaaranżowanej jak namalowała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rozbark,Bytom

145 000 zł43 m² 3 395,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42.90 m2 - lokalizacja ul. Arki Bożka w Bytomiu. CO sprzedajemy ? Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

159 999 zł33 m² 4 816,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - Szombierki - 2 pokoje - super lokalizacja! *** tylko U nas Z przyjemnością prezentuję Państwu najnowszą ofertę na rynku nieruchomości! Rewelacyjnie zlokalizowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallisa

Śródmieście,Bytom

189 990 zł39 m² 4 859,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w centrum miasta, w cichej, zielonej okolicy, blisko parku Kachla z pięknym widokiem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

171 000 zł51 m² 3 332,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Strzelców Bytomskich 150f/10 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochłowicka

Łagiewniki,Bytom

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bytomiu ? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastruktura w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

124 000 zł37 m² 3 335,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom Plac Żeromskiego 2/25 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji przy ulicy Piekarskiej w Bytomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

196 700 zł83 m² 2 375,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie do remontu na drugim piętrze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Jagiellońskiej. ***rezerwacja*** Lokal składa się z: - 2 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

115 000 zł44 m² 2 620,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe 2 pokoje do własnej aranżacji | Bytom - Szombierki zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

159 000 zł47 m² 3 401,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Orląt Lwowskich Centrum 2 pokoje Oferujemy mieszkanie o powierzchni 46,74m2 zlokalizowane w Centrum Bytomia przy ulicy Orląt Lwowskich. Usytuowane na parterze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Bytom,śląskie

199 900 zł50 m² 4 010,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** najnowsza oferta na rynku nieruchomości - tylko U nas **** cena do negocjacji Szanowni Państwo. Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość położoną w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

130 000 zł34 m² 3 790,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,30m2, do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie z dogodnym wyjazdem w stronę A-1. Park Kachla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Karb,Bytom

169 999 zł48 m² 3 531,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- mieszkanie na sprzedaż - ul. Worpie - mieszkanie dostępne od zaraz - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Bytomia, karb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eksplikacja: mieszkanie 3 pokojowe. Lokalizacja: bytom, ul. Strzelców Bytomskich 9 Typ nieruchomości: mieszkanie Ilość pokoi: 3. Metraż: 48m2 Położenie: 4/4 Budynek: blok Powierzchnia dodatkowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

298 400 zł64 m² 4 662,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz Mieszkania znajdującego się w cichej a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy ? Doskonale Trafiłeś! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie do remontu o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

159 999 zł54 m² 2 971,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - ul. Kolejowa - 53,85 m2 - 2 pokoje - I piętro - mieszkanie na sprzedaż *** tylko U nas! Dobra cena Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze, piętrowej kamienicy w Bytomiu - dzielnica Miechowice. Budynek ocieplony, ogrodzony, z miejscem parkingowym, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miechowice

Miechowice,Bytom

190 000 zł131 m² 1 454,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1926

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, mieszczącego się na trzeciej kondygnacji budynku położonego w Bytomiu granicząc z dzielnicą Miechowice. 6 pokoi nie pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bytom,śląskie

199 000 zł67 m² 2 955,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

**** Rewelacyjna lokalizacja - Bytom ul. Orląt Lwowskich - 67,34 m2! **** - Własne "M" w zasięgu ręki - dobra cena - Tylko u Nas znajdziecie tak wyjątkową ofertę! Z pewnością każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

160 000 zł38 m² 4 254,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do indywidualnej aranżacji o powierzchni 37,61m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Szombierki,Bytom

129 000 zł36 m² 3 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Godne Polecenia Wisto Nieruchomości Prezentuje: mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 36m w świetnej lokalizacji Bytom Szombierki! Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 36m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

114 000 zł28 m² 4 069,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Wrocławska 108 B/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bytom,śląskie

399 900 zł132 m² 3 031,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie mieszczące się w najbardziej zielonej i prestiżowej dzielnicy Bytomia, przy placu Akademickim 13 w odnowionej i pięknej kamienicy na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

175 000 zł60 m² 3 106,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Atrakcyjne mieszkanie w super lokalizacji Bytomia! Lokal mieszkalny usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Budynek w stanie bardzo dobrym z dostepem do miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

229 000 zł55 m² 4 194,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! szanowni Państwo! Przedstawiamy najnowszą ofertę na rynku! - Szombierki ul. Pomorska - rewelacyjna lokalizacja a co najważniejsze : 3 pokoje! - Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

195 000 zł66 m² 2 972,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomia, niski czynsz, blisko obwodnicy! Blok po termomodernizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

165 000 zł33 m² 4 966,89 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji, wstanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie, to oferta dla ciebie! Mieszkanie znajduje się w oazie spokoju w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

110 000 zł55 m² 1 994,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkanie w Bytomiu, dzielnica Łagiewniki. Powierzchnia mieszkalna wynosi 55,15m2, piętro 2. Mieszkanie składa się z 2 przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stroszek,Bytom

205 000 zł50 m² 4 089,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,13m , zlokalizowane w spokojnej bytomskiej dzielnicy Stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyki

Miechowice,Bytom

220 000 zł62 m² 3 545,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Apartament do remontu w najbardziej zielonej i najspokojniejszej dzielnicy Bytomia - Miechowice! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

185 000 zł83 m² 2 228,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Duże mieszkanie w Centrum Bytomia z dobrą ekspozycją na strony świata! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.