dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Bytom

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

# mieszkanie na wynajem # 35m2 w sercu Bytomia - wszystko W zasięgu ręki! Z przyjemnością chciałbym Państwu zaoferować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

293 000 zł63 m² 4 650,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Bytom- szombierki, ulica Małachowskiego. Prezentujemy mieszkanie 3- pokojowe, o pow. 63 m2. Pomieszczenia dodatkowe to piwnica oraz wspólna komórka gospodarcza na piętrze. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rozbark,Bytom

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na korony drzew, znajdujące się na 5 piętrze zadbanego i ocieplonego bloku. - 48 mkw - 3 pokoje ( z możliwością zrobienia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

219 900 zł42 m² 5 175,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie 2-pokojowe w Bytomiu, rozbark koło parku Mickiewicza - Po termomodernizacji - Balkon - Miejsce parkingowe - Witam serdecznie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

190 000 zł35 m² 5 387,01 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bardzo ładne mieszkanie M3- 2 pokojowe 35,27 m2 , na 6 piętrze, z oddzielną kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem, zlokalizowane na rozwidleniu ul. Witczaka i Piłsudskiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem o powierzchi 25 m.kw. z widokiem na Park Kachla. Nowoczesny budynek w dwoma windami, klatką schodową wykonaną z cegły i galerią sztuki. Wysmakowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Rozbark,Bytom

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w Bytomiu - dzielnica Rozbark o powierzchni 50m2. Na sprzedaż urokliwe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W . .cichym .nowoczesnym .czystym .eleganckim IDELANA LOKALIZACJA - CENTRUM BYTOMIA CISZA ATRAKCYJNE WARUNKI Ofertą jest mieszkanie o wysokim standardzie w kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Szombierki,Bytom

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze. Budynek jest wyposażony w dwie windy. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z: przestronnego, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

184 000 zł37 m² 4 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Miło nam zaprosic do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu Centrum przy ulicy Chorzowskiej 12 Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Rozbark,Bytom

132 000 zł47 m² 2 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w dzielnicy Bytomia. Idealne dla singla, pary lub inwestora szukającego atrakcyjnej nieruchomości. Szczegóły: powierzchnia: 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

375 000 zł131 m² 2 862,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1886

Mieszkanie idealnie nadaje się na: mieszkanie, gabinet, kancelarię, biuro, i tym podobne. Prezentuję piękne mieszkanie czteropokojowe w centrum miasta, o powierzchni użytkowej 131 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzywna

Szombierki,Bytom

279 000 zł46 m² 6 131,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamkniete osiedle, miejsce postojowe, piwnica Nowe 2 pokojowe mieszkanie 45,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Informacje ogólne: zamknięte osiedle brama wjazdowa mieszkanie z dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Szombierki,Bytom

249 999 zł47 m² 5 295,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> 2 pokojowe , dwustronnie rozkładowe mieszkanie na sprzedaż- balkon-I piętro <- nowa oferta! Tylko u Nas Z przyjemnością przedstawiam rewelacyjnie zlokalizowaną nieruchomość w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

174 900 zł39 m² 4 473 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, umeblowanego mieszkania o powierzchni 39,1 m2 zlokalizowanego w Bytomiu Miechowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Szombierki,Bytom

210 000 zł36 m² 5 764,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Najlepiej zagospodarowane 36,4 m2 jakie widziałeś! Bytom, szombierki. Mieszkanie z najemcą! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

269 999 zł63 m² 4 278,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***miechowice - 3 pokoje - C.O miejskie - BALKON *** Witam, przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w Miechowicach przy ul. Felińskiego na IV piętrze w VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

175 000 zł38 m² 4 644,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 37,68 m2 na 3 pietrze, położone w Bytomiu Miechowicach przy ulicy Reptowskiej. Otoczenie stanowi zabudowa wielorodzinna w otoczce lasu, bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

239 000 zł39 m² 6 191,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 składające się z 2 oddzielnych pokoi z widokiem na zieleń znajdujące się w dzielnicy Szombierki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rozbark,Bytom

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bytom - Rozbark przy ul. Cicha 1a Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane na 6 piętrze w 10 - piętrowym budynku po termomodernizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bytom - Rozbark ul. Cicha 1a Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane na 6 piętrze w 10 - piętrowym budynku po termomodernizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

1 690 zł39 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*** Mieszkanie po generalnym remoncie - C.O, miejskie **** Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 38,55 m2 , usytuowane na wysokim parterze w X piętrowym wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

259 000 zł50 m² 5 221,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy mieszkanie w Bytomiu z pięknym widokiem na góry i las bukowy, w okolicy rezerwatu Segiet. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

180 000 zł39 m² 4 605,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja agencyjnej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,08 m2, zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Podhalańskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

199 999 zł46 m² 4 347,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

# miechowice # ul. Felińskiego # Szanowni Państwo Bez owijania w bawełnę, mieszkanie, które proponuję jest przeznaczone do remontu, ale tak pozytywna aura jaka w nim panuje z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Śródmieście,Bytom

175 000 zł35 m² 4 935,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie usytuowane jest blisko centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy, przychodnia, szkoła, centrum handlowe, stacja benzynowa, siłownia. Do wielu miejsc można dotrzeć pieszo, natomiast blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie 2 pokojowe* budynek bezpośrednio przy parku Kachla * Bytom ul. Wrocławska 41 - do wynajęcia - tylko U nas -! Właściciel wyraża zgodę na odstąpienie od pierwszego czynszu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* mieszkanie 2 pokojowe* budynek bezpośrednio przy parku Kachla * Istnieje możliwość zamiany mieszkania na kawalerkę w Tychach :) Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzien dobry. Do sprzedania posiadam mieszkanie dwupokojowe z odrębna kuchnia i łazienką. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane od podstaw. Nowe wszystkie instalacje, na ścianach gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Bytom

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wspaniałe ludziki! przestronne mieszkanie przy parku kachla W bytomiu! ~~ mieszkanie na sprzedaż, bez pośredników! ~~ Mieszkanie o powierzchni 42m2 , usytułowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

184 900 zł50 m² 3 735,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje - wieżowiec - Bytom **** mieszkanie na sprzedaż - balkon Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego w Bytomiu przy ulicy Witczaka w wieżowcu na VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

164 900 zł35 m² 4 698,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,10m mieszczące się w centrum Bytomia przy ul. Kolejowej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu (dostępne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

174 999 zł48 m² 3 684,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom # 3 pokoje # balkon # c.o. z sieci Szanowni Państwo. Często słyszę od swoich klientów "chcielibyśmy ładnie mieszkać, koło parku, żeby było bezpiecznie, miło, komfortowo." Myślę sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Rozbark,Bytom

329 999 zł52 m² 6 346,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

- mieszkanie w nowym budownictwie - C.O, BALKON, WINDA - Tylko u nas! - Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m2, zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Cichej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

228 999 zł52 m² 4 361,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

# 3 pokoje # balkon # c.o. miejskie # osiedle Arki Bożka # Zapraszam do zakupu mieszkania położonego na cudownym osiedlu Arki Bożka w Bytomiu. Okolica charakteryzuje się dostępem do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

259 000 zł50 m² 5 128,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** oferta na wyłączność **** -> Mieszkanie na sprzedaż - Bytom ul. Olimpijska 33 - balkon Продаж квартири - Битом вул. Olimpijska 33 - балкон

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

219 000 zł56 m² 3 938,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** miechowice ** 2 pokoje ** Fantastyczna lokalizacja! Z przyjemnością przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,60 m2 z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

2 000 zł56 m² 35,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Na wynajem apartament - Bytom - Stroszek - 3 pokoje / balkon *** Z przyjemnością przedstawiam Państwu l okal mieszkalny do wynajęcia , mieszczący się na IV piętrze w wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

150 000 zł65 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w wieżowcu po termoizolacji z zadbaną klatką schodową zamykaną na domofon. Kuchnia duża widna i samodzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bytom

Bytom,śląskie

197 000 zł77 m² 2 558,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nietypowe! W jego skład wchodzą: dwa balkony- loggie, dwa przedpokoje, dwie łazienki, dwa wc, kabina wanna, kuchnia ustawna z oknem (meble oraz sprzęt agd- w cenie). Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Rozbark,Bytom

75 000 zł29 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom - Sprzedam mieszkanie 29 m2 z c.o. w bloku 10-cio piętrowym (2 windy + winda dla inwal.)Mieszkanie: na 9 piętrze,1 pokój,kuchnia (z oknem),łazienka,przedpokój - do odnowienia. Blok:.