dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

450 000 zł59,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,65 m² 4 319,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu mieszkania zlokalizowanego w śródmieściu Bytomia, w "zielonej części" ulicy Grottgera. Wygodne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,65 m2, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł75,40 m² 5 026,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym bloku, w absolutnie topowej lokalizacji przy płycie Rynku w Bytomiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł105,70 m² 2 932,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97m2 , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4- piętrowej klimatycznej kamienicy w Bytomiu, przy ul.Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

421 000 zł62,74 m² 6 710,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,74 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji w Bytomiu przy ul. Hlonda (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,44 m² 6 326,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w dzielnicy Stroszek.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł62 m² 4 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Miechowicach przy ul. Nickla 104 Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

337 000 zł68 m² 4 980,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Układ, który ma sens, ulubiona część miasta Bytom oraz sąsiedztwo zieleni tworzą spójną i wygodną całość. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Karb,Bytom

173 000 zł44 m² 3 951,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy parku w Bytomiu Karb. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 50,38 m2 na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

379 000 zł50 m² 7 634,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

310 000 zł64 m² 4 858,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

429 900 zł75 m² 5 697,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone w centrum Bytomia, zaledwie ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

450 000 zł76 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 76,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Szombierki,Bytom

160 000 zł58 m² 2 736,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Odstąpię partycypację tbs Bytom, szombierki ul. Karpacka 4 Opis mieszkania: powierzchnia użytkowa: 58,46 m 3 pokoje + aneks kuchenny , przedpokój , łazienka z wc przynależna piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z potencjałem w topowej lokalizacji Bytomia - Osiedle Stroszek. Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny? A może inwestycji z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Legionów

Śródmieście,Bytom

419 900 zł66 m² 6 362,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy Alei Legionów. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku i składa się z widnej kuchni, dużego słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Rozbark,Bytom

149 999 zł62 m² 2 403,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w blisko centrum Bytomia do adaptacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Miętkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

255 000 zł53 m² 4 775,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje tylko 255 000 pln! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bytom

Szombierki,Bytom

589 000 zł74 m² 7 969,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej, w świetnym stanie kamienicy z przedwojennej cegły. Idealna lokalizacja; - w pobliżu park miejski - szkoła podstawowa, przedszkole - przychodnia zdrowia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Bytom,śląskie

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 93 m , 3 pokoje, balkon | ul. Zygmunta Starego | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania Mieszkanie sprzedawane przez właściciela bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostatnia

Łagiewniki,Bytom

339 000 zł62 m² 5 482 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Uwaga: możliwość dokupienia garażu! Ciekawa alternatywa w Bytomia: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

230 000 zł49 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompleksowy remont, nowe instalacje i pełne wyposażenie mieszkanie gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. Na sprzedaż eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem Bytom, ul. Wrocławska 51 Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

319 900 zł69 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,53m2 położone na drugim piętrze dwupiętrowego bloku posadowionego w Bytomskiej dzielnicy Szombierki , przy ulicy Zabrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą 47,60 m , II piętro, - po remoncie Na sprzedaż oferujemy przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szombierki,Bytom

339 000 zł53 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które od progu zachwyca i aż od razu chce się w nim zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Wysoki parter | 52,92 m + piwnica | 2-pokoje + salon z wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów W okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.