dowolna

Biura Bytom - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Śródmieście,Bytom

600 000 zł97 m² 6 197,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 96,82m2 w samym sercu miasta, przy ruchliwej ulicy. Lokal po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, podciągnięta siła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal biurowo-usługowy na poddaszu - bytom centrum - zaraz przy C.H. Agora Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70 m2, usytuowany na poddaszu - trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

49,80 zł/m²26 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szukasz odpowiedniego lokalu? wybierz powierzchnie biurowe W klasycznej aranżacji wysoki standard lokalu estetyczne wnętrze kamienicy rzetelny wynajmujący super lokalizacja - blisko centrum parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Miechowice,Bytom

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko teraz nowa niższa cena. 390'000 zł, zamiast 440'000 zł! Prezentujemy Państwu ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 62 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Rozbark,Bytom

30,99 zł/m²97 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal usługowy o powierzchni 96,82m2 w samym sercu miasta, przy ruchliwej ulicy. Lokal po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, podciągnięta siła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Śródmieście,Bytom

43 zł/m²108 m² 4 644 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajmu komfortowe biura o łącznej powierzchni 108 m2 4 pokoje biurowe , własny oddzielny korytarz Możliwość wynajmu większej powierzchni do 200m2 Duży parking dla Najemcy Biura na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bytom

Śródmieście,Bytom

890 000 zł600 m² 1 483 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wisto - biuro godne polecenia ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazję zakupu nieruchomości o wyjątkowym potencjale. Do sprzedaży trafia kamienica, która kiedyś gościła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Miechowice,Bytom

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m , położony w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość składa się z trzech przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Rozbark,Bytom

30,99 zł/m²97 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Stroszek,Bytom

40 000 zł8 m² 4 790,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 8,35 m2. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem z drogi i jest całkowicie samodzielnym lokalem. Posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Browarniana

Bytom,śląskie

24,99 zł/m²120 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prestiżowa lokalizacja dla Twojej firmy w samym sercu miasta. Przedstawiamy nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 120 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Browarniana

Bytom,śląskie

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jedyny taki lokal w mieście! Nieruchomość położona w ścisłym centrum Bytomia ze wspaniałymi widokami na całe miasto, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jainty

Bytom,śląskie

22,72 zł/m²88 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne biuro w klimatycznej kamienicy przy Agorze Bytom *** promocja - zdecyduj się w listopadzie lub grudniu, a czynsz wyniesie tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Miechowice,Bytom

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 62 m3 zlokalizowany w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Składa się on z trzech pomieszczeń przeznaczonych na działalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bytom

Bytom,śląskie

49,72 zł/m²177 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szukasz odpowiedniego lokalu? wybierz powierzchnie biurowe W klasycznej aranżacji. wysoki standard lokalu. estetyczny wygląd kamienicy. centrum Bytomia. parking wewnątrz Ofertą jest lokal (funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Śródmieście,Bytom

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu bądź zakupu! Lokal użytkowy, bytom Centrum. 3 pomieszczenia + wc. Umowa na min. rok. Oferujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy w samym sercu Bytomia! Rozkręć tu swój biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Janasa

Bytom,śląskie

179 999 zł42 m² 4 235,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

- bytom, ul. Janasa - Lokal usługowy po generalnym remoncie - Tylko u nas! - Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni użytkowej 44 m2 , położonego przy ulicy Janasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Janasa

Bytom,śląskie

39,98 zł/m²42 m² 1 699 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

- bytom, ul. Janasa - Lokal usługowy po generalnym remoncie - Tylko u nas! - Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni użytkowej 44 m2 , położonego przy ulicy Janasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

47,35 zł/m²36 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

- oferta na wyłączność - lokal użytkowy po remoncie do wynajęcia ( styczeń 2025 r.) - doskonała lokalizacja - Bytom - Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jainty

Śródmieście,Bytom

36,63 zł/m²19 m² 696 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Klimatyzowane pomieszczenia usługowe w klimatycznej kamienicy tuż przy Agorze Bytom Prezentujemy pomieszczenia użytkowe o powierzchni 19-29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Śródmieście,Bytom

800 000 zł97 m² 8 262,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

46,48 zł/m²97 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Bytom

64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczy, klimatyczny lokal w Centrum Bytomia na ulicy Dworcowej w tak zwanym przyziemiu z bezpośrednim wejściem z ulicy. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jainty

Śródmieście,Bytom

24 zł/m²330 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowy lokal biurowy z własną serwerownią w ścisłym centrum miasta. Przedstawiamy nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

42 zł/m²24 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajmu komfortowe biuro o powierzchni 24 m2 Możliwość wynajmu większej powierzchni Duży parking dla Najemcy Lokal biurowy położony na 1 piętrze w budynku o charakterze industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Bytom

33 zł/m²30 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprawdź poniżej dostępne metraże! Do wynajęcia lokale biurowe w Bytomiu przy ul. Łagiewnicka 25. Doskonała lokalizacja - bliskość Centrum Bytomia oraz szybki dostęp do A1 oraz dtś sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

46,48 zł/m²97 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Browarniana

Śródmieście,Bytom

22,72 zł/m²88 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prestiżowa lokalizacja dla Twojej firmy w samym sercu miasta. Prezentujemy lokal biurowy o powierzchni 88 m2 położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

800 000 zł97 m² 8 262,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

1 550 000 zł700 m² 2 214 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie sprzedaży kamienicy po lokalu gastronomicznym i rozrywkowym - Świetna lokalizacja! wisto - biuro godne polecenia ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazję zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy o powierzchni około 100 mkw położony w samym centrum miasta, w Bytomiu. Lokal składa się z części na poziomie "0" oraz antresoli , gdzie znajdują zię pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentuję lokal handlowy około 170 mkw położony w samym centrum miasta, przy deptaku w Bytomiu. Lokal na wysokim parterze z dużą salą główną oraz zapleczem. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentuję lokal handlowy położony w samym centrum miasta, które zapewnia stałe i długoterminowe zapotrzebowanie na wszelkie usługi. Wszystkie lokale w sąsiedztwie są wynajęte. cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bytom

80 000 zł48 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wyjątkową okazję zakupu lokalu użytkowego w samym sercu Bytomia. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Bytom

269 000 zł75 m² 3 596,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Silesia Cztery Kąty oferuje do sprzedaży mieszkanie do zaadaptowania na gabinet medyczny, biuro rachunkowe lub inną działalność biurową. Zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu są wizualizacjami za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

18 zł/m²500 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: bytom - odłegłość od dk 88 - 1km , od A1- 5km Oferujemy do wynajęcia samodzielny, czterokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 500m 2. Budynek jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przerwy-Tetmajera

Stroszek,Bytom

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu lokal użytkowy z witryną, zlokalizowany świetnej lokalizacji Bytom-Stroszek Powierzchnia: 20m2. Pomieszczenia: sala , zaplecze, wc. Stan lokalu: dobry do odświeżenia bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Stroszek,Bytom

2 300 000 zł889 m² 2 587,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-magazynowy na sprzedaż bytom - stroszek! radzionków! przy trasie bytom - stroszek! droga krajowa dk 11! Do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 889 m2. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Bytom

29 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam lokal do wynajęcia w samym rynku w centrum Bytomia. Idealny pod zakład fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep, kawiarnię, cukiernię, biuro itp. Lokal o powierzchni 70mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

37,89 zł/m²48 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz odpowiedniego lokalu dla swojej działalności? ta oferta jest idealna dla ciebie: wysoki standard lokalu, estetyczne wnętrze kamiennicy, rzetelny wynajmujący, super lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bytom

Śródmieście,Bytom

24,14 zł/m²145 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 145 m 2 w ścisłym centrum miasta - do wynajęcia od zaraz. Lokal usługowy w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowany na parterze zadbanej kamienicy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij