dowolna

Działki na sprzedaż Bytom - Oferty sprzedaży działek

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

380 000 zł1 673 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 094 m² 273,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bytom ul. Stolarzowicka / Zabrze Helenka. Atrakcyjne działki budowlane ostatnie! Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł708 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 941,69 m² 336,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren usługowo - mieszkalny w Bytomiu Łagiewnikach przy ul. Szyby rycerskie działka o pow. 2941,69 m2. Wykonane 2 wjazdy na nieruchomość. Działka ogrodzona z przesuwną bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 671 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działak Z panoramicznym widokiem Działka z widokiem na spokój. Oferujemy 2671 m prywatnej przestrzeni z bezpośrednim, niczym niezakłóconym widokiem na monumentalne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł9 294 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bytomiu, obręb Bobrowniki Działka o powierzchni 9294m2, z wydanymi warunkami zabudowy obejmującymi ok 3600m2 - budowa 6 bliźniaków. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!Na sprzedaż działka budowlana położona w Bytomiu w dzielnicy Stolarzowice przy ulicy Stolarzowickiej. Działka jest zlokalizowana w pobliżu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

13 726 350 zł30 503 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję sprzedaż terenu - działki o powierzchni 30.503 m2,Jest to bardzo dobre miejsce np: na centrum handlowe , hotel, zakłady produkcyjne, targi wystawiennicze, składy budowlane, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł560 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 896/71 o powierzchni 560 m2, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Konstytucji, zapisanej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 199 m² 120,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m w skład której wchodzi działka 1239/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł9 056 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m w skład w której wchodzi działka 2811/89 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00000514/9. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł69 693 m² 107,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m , w skład których wchodzą działki nr 74/1,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł31 729 m² 189,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowaną w rejonie ulicy Krzyżowej z szybkim dostępem do drogi nr 79 łączącej Katowice z autostradą A1. Oferowany grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 400 zł8 650 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa do nakładów położonych w Bytomiu w rejonie ul. Strzelców Bytomskich, w skład których wchodzą: 1) prawo do nakładów na wybudowanie elementów sieci centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł13 944 m² 57,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni Bytom o łącznej powierzchni 13944 m w skład której wchodzą działki 212/4,188/5 zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 728 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m w skład której wchodzi działka nr 1314/50 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 380 000 zł10 700 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Magdaleny obejmuje 2 działki gruntu 483/52, 506/44 o łącznej powierzchni 10700 m , zapisane w księdze wieczystej ka1y/00064903/9.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 378 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Bytomiu, oznaczoną geodezyjne jako działka nr 1488/44 o pow. 0,3378.

Szczegóły ogłoszenia

903 000 zł5 160 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna 5160 m2 Bytom- łagiewniki Nieruchomość gruntowa w kształcie prostokąta o wymiarach około 41 m x 127m. Media: w drodze Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m w skład których wchodzą działki 1114/12, 1116/12, 1118/12, 1120/12zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł547 m² 301,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł841 m² 249,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Górniki w Bytomiu. Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 841 m charakteryzuje się kształtem zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł902 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bytomiu Górnikach! działki posiadają decyzję podziałową. Na działce numer jeden znajduje się budynek mieszkalny wielorodziny (ok. 250 m) wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

256 163 zł601 m² 426,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 działek budowlanych w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla (miechowice). Dostępne działki o powierzchniach od 601 m2 do 1057 m2 mpzp: tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł344 m² 222,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m , w skład której wchodzi działka 3422/344 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00058255/6.

Szczegóły ogłoszenia

7 150 000 zł91 430 m² 78,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m w skład których wchodzą działki 5254/408, 5255/408, 5257/405, 5258/405, 5260/404, 5261/404,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 370 m² 313,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (górniki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m , położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 671 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka częściowo budowlana, - 600 m2 pod budowę, 2000 m pod tereny zielone, - działka granicząca z Dolomitami, - przy Rezerwacie Segiet, - piękna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł2 355 m² 213,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m w skład której wchodzi działka nr 1303/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014557/3.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 226 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m w skład której wchodzi działka 1240/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł33 252 m² 285,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o łącznej powierzchni 33252 m w skład których wchodzą działki 1421/30, 1278/30, 766/30, 425/1, 426/1 zapisane.

Szczegóły ogłoszenia

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

229 600 zł656 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 996 m² 1 667,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna | pum 7300 m | 135 mieszkań | Bytom, ul. Skrajna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Bytomiu przy ul. Skrajnej, idealny pod budowę nowoczesnego osiedla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij