Dom Bytom

Bytom, śląskie

  • 2 390 000 zł
  • 227 m²
  • 10 528,63 zł/m²

Zdjęcie

Lars Wilk

Skontaktuj się

Dom Bytom

Bytom, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 390 000 zł

227 m²

10 528,63 zł/m²

Dom Bytom

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 390 000 zł 227 m² 10 528,63 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
227 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

227 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 390 000 zł (10 528,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 227 m², 6 pokoi
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: beton
  • Działka: 227 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, siła
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Nowoczesny dom z panoramicznym widokiem na Tatry Koniaków

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 227 m², położony na niezwykle widokowej działce 30 arów w malowniczej miejscowości Koniaków. Nieruchomość usytuowana na południowym stoku, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry, w cichym i spokojnym otoczeniu. (...)

Agent

Lars Wilk

797 263...

797 263 700

797 263 700

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lars Wilk

797 263...

797 263 700

797 263 700

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lars Wilk

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została